Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Milujte své tělo, oslavujte rozdíly

Krása

Oslavte svou individualitu s novou kolekcí Artistry Signature Select™ Body

Kůže je největším orgánem lidského těla a hraje důležitou roli v našich tělesných funkcích. Přirozeně funguje jako bariéra mezi námi a vnějšími faktory, jako je např. sluneční záření, změna ročních období a mikroorganismy. Naši pokožku však také ovlivňuje nespočet vnitřních faktorů. Od množství tělesného pohybu přes genetiku až po hormony a počet mazových žláz – každý má jiný typ pokožky. A když je pokožka suchá nebo je vystavena příliš mnoha chemikáliím, neplní už řádně svoji roli ochranné bariéry. Proto ji pomáhejte chránit svými oblíbenými výrobky péče o tělo. Naše pokožka nám ostatně pomáhá vyzařovat sebedůvěru a pozitivní přístup. Všichni bychom měli milovat své tělo a oslavovat naši rozmanitost!

Přijměte svoji individualitu

© Alicia Lopez

Obecně existuje zhruba pět různých typů pleti: normální, suchá, mastná, smíšená a citlivá. Už jste možná slyšeli o důležitosti péče o různé typy pleti, ale pomysleli jste někdy na jedinečnost své pokožky? Například pokožka na loktech a patách je obzvláště silná. Znamená to, že vyžaduje obzvláštní pozornost a individualizovanou kosmetickou péči.

Každé tělo má za sebou jedinečnou cestu a odlišný příběh a stejně tak má i odlišné potřeby. Proto může každé tělo těžit z personalizované péče o pokožku. Prvním krokem poskytování řádné péče pokožce je láska k vlastnímu tělu, když porozumíme jeho potřebám a budeme se kochat jeho odlišnostmi. Druhým krokem je nalezení výrobků péče o pokožku, které jsou šité na míru Vám i Vašim potřebám, ale zároveň odpovídají Vaší etice a hodnotám a lze je snadno začlenit do režimu Vaší každodenní péče.

Aby společnost Amway oslavila jedinečnost pokožky všech, s potěšením uvádí na trh novou kolekci Artistry Signature Select Body. Každý výrobek Vám pomůže zaměřit se na konkrétní problémy a naplnit individuální potřeby Vaší pokožky. Osvěžující vůně nabízejí okouzlující a příjemný zážitek a účinné ošetření pokožky zanechává pokožku zářivou, pevnější, čistší, hebčí a zdravěji vyhlížející. A co je nejlepší: všechny nové výrobky lze snadno začlenit do Vašeho režimu každodenní péče o tělo. Když je zkombinujete, vyřešíte tak hned několik problémů zároveň.

Podělte se o své zkušenosti s novou kolekcí Artistry Signature Select Body pomocí #CelebrateMyDifference #Artistry #MySignatureBody #SignatureSelect. Těšíme se na zprávy o Vašich oblíbených výrobcích!

Výsledek 145 let výzkumu

Každý výrobek nové kolekce Artistry Signature Select Body obsahuje alespoň jednu botanickou složku ze zdrojů NUTRILITETM, která pomáhá bojovat proti vnějším faktorům, jako jsou volné radikály. Udržitelné pěstitelské metody NUTRILITE se vyhýbají používání toxických chemikálií a pesticidů, díky čemuž můžete mít nejen přirozeně zdravě vyhlížející pokožku, ale také klid v duši, že investujete do výrobků, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Zkombinujte výzkum NUTRILITE s výzkumem Artistry v oblasti zdraví pokožky od mezinárodních vědeckých poradců a získáte výrobek, který je spojením toho nejlepšího z obou těchto světů – a je Vám šitý na míru.

Přečtěte si o pěti personalizovaných výrobcích, abyste zjistili, které z nich se nejlépe hodí pro Vás a Vaše potřeby.

  1. Čisticí tělový přípravek nedráždivý čisticí přípravek s vyváženým pH obsahující výtažek z citrusů ze zdrojů NUTRILITE chrání hydratační bariéru pokožky před suchostí a znečištěním, aby Vaše pokožka byla hebká a čistá.

  2. Hydratační tělový gel lehký tělový hydratační přípravek s pupalkovým olejem, výtažkem z broskvových květů a ze zeleného čaje ze zdrojů NUTRILITE chrání pokožku před volnými radikály a zajišťuje hloubkovou hydrataci až po dobu 48 hodin.

  3. Rozjasňující tělový krém je kombinací třešně acerola ze zdrojů NUTRILITE, bílých chia semínek a komplexu Skin Brightening, který Vaši pokožku rozjasní a rozzáří.

  4. Zpevňující tělové mléko tento pokročilý přípravek na pomezí séra a mléka s hedvábnou konzistencí a s obsahem granátových jablek z farem NUTRILITE napomáhá dosažení na pohled i na dotek pevnější pokožky a na pohled zmírňuje příznaky celulitidy.

  5. Vyhlazující tělový peeling peeling s okamžitým účinkem obsahující výtažek z palmy acai, esenciální oleje a výtažek z černého rybízu ze zdrojů NUTRILITE mdlou a znečištěním poškozenou pokožku vyhlazuje, takže působí hladším dojmem plným energie.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím