Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Hydratace, která rozzáří celé tělo

Krása

Dopřejte své pleti a svým vlasům potřebné palivo s pořádnou porcí H2O!

Voda tvoří až polovinu Vaší tělesné hmotnosti – a bez patřičného množství není Vaše tělo schopno správně fungovat. Kvalitní hydratace podporuje imunitní systém Vašeho organismu (optimální obranu proti onemocnění), udržuje svěží mysl a napomáhá zdraví pleti. Ať už je Vaše životní sklenice zrovna napůl plná, nebo napůl prázdná, pozdvihněte ji a vyzkoušejte si tyto tipy, jak pít dostatečné množství tekutin, abyste vypadali a cítili se zdravě!

Plňte každodenní kvótu příjmu vody

Vaším cílem by mělo být vypít minimálně osm sklenic vody denně (celkem 2 litry), abyste vyplavili toxiny a obnovili hydrataci organismu. Umocněte proces hydratace tím, že přidáte doplněk stravy bohatý na vitaminy a minerální látky, jako je TRUVIVITY BY NUTRILITE™ BEAUTY POWDER DRINK , který Vám pomůže vypadat a cítit se dobře zevnitř navenek. Ale tím to nekončí. Za úvahu stojí zvýšit příjem vody také při cvičení, když jste vystaveni horkému nebo vlhkému počasí, nebo když bojujete s nemocí. Doporučujeme Vám, abyste z lahve s vodou udělali nezbytnou součást vybavení, z níž budete popíjet po celý den.

Vodu pijte i přijímejte ve stravě

Hydratace na sebe bere nespočet tvarů a velikostí včetně jídla. Zakousněte se do šťavnaté broskve jako výživné svačinky, která Vám dodá hydrataci. Nebo se osvěžte melounem, který tvoří z 92 % voda! Také zelenina obsahuje velké množství vody – například křupavá okurka nebo řapíkatý celer (které také obsahují velké množství vlákniny prospěšné pro trávení!). Dejte si je ke svačině samotné, nebo je přidejte do džusu či smoothie a získejte chutný nápoj.

Dodejte pleti dostatek hydratace

Kůže je největší orgán v těle, a aby fungovala co nejlépe, potřebuje podobně jako další orgány dostatek vody. Bez vody je pleť suchá, napjatá, stažená a v důsledku dehydratace šupinkovatí. Kromě příjmu dostatečného množství vody zvažte správnou péči o pleť zajišťující hlubokou a dlouhotrvající hydrataci například díky výrobkům Artistry Hydra-V™. Nejlepší doba, kdy pleti dodat dostatek hydratace, je těsně před spaním. Kožní buňky se v noci obnovují 2–3x rychleji než během dne. Použijte hydratační sérum na hydrataci spodních povrchových vrstev a poté aplikujte hydratační krém, který pomáhá udržet hydrataci ve svrchní vrstvě.

Umyjte, osušte, hydratujte, opakujte

Neustálé mytí rukou může pro pokožku znamenat pohromu, protože pokožka pak zůstává suchá, podrážděná a popraskaná. Skvělým způsobem, jak pokožce okamžitě dodat hydrataci, je použít na ni pečující masku. Ruce pak budou hydratované, zdravější, hebčí a vláčnější. Doporučujeme Vám, abyste nejdříve použili peeling, a zbavili se tak suchých šupinek a odumřelých buněk. Pak svou pleť vyživte hydratační maskou nebo sérem, které pomohou udržet hydrataci, pleť zklidní a ochrání ji před agresivními účinky okolního prostředí. A když Vám to jde tak pěkně od ruky, dodejte vláhu i unaveným loknám pomocí vlasové masky. To pomůže poškozené vlasy posílit, hydratovat, regenerovat a obnovit jejich přirozený, zdravý vzhled. Domácí péče nikdy nebyla tak důležitá jako dnes!

Zachovejte si hydrataci zevnitř i zvenku a Vaše tělo se bude nejen cítit skvěle, ale bude i skvěle vypadat!

Související obsah

Pět způsobů, jak posílit imunitní systém

Aktivní životní styl

více

Je čas omladit svou pleť

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím