Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Amway

Nový způsob, jak se postarat o citlivou oblast kolem očí

Krása

Michelle D’Allaird s námi sdílí informace o novém přístroji ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye a jeho využití pro dosažení optimálních výsledků

Pamatuji si, že když jsem zjistila, že ARTISTRY™ uvádí na trh přístroj Dermasonic, byla jsem nadšením bez sebe! Přístroje s galvanickým proudem se v profesionální péči o pleť využívají už od 20. a 30. let 20. století, ale teprve odnedávna je můžeme používat v pohodlí svého domova.

Přístroj Dermasonic je také mým absolutně nejoblíbenějším vybavením a pro péči o pleť je naprosto nezbytný. Proč? Takové penetrace složek jednoduše jiným způsobem nedosáhnete.

Pronikněte v péči o pleť hlouběji

Pleť má přirozenou ochrannou bariéru, která 90 % přípravků péče o pleť udrží „na povrchu“. Účinná galvanická hlavice ARTISTRY Přístroje Dermasonic tuto bariéru neutralizuje, takže složky, jako jsou kyseliny, vitaminy, lipozomy, enzymy a kmenové buňky, mohou pletí snadno proniknout. Ultrazvuková čisticí čepel přístroje Dermasonic navíc z pórů dokáže odstranit špínu, maz a nečistoty.

ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye

A nyní jdeme ještě o krok dál s přístrojem ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye! Dosahuje všech účinků přístroje Dermasonic plus nabízí pár věcí navíc, protože na několika úrovních ošetřuje zejména citlivé okolí očí:

  1. Galvanický proud zlepšuje penetraci aktivních složek očních krémů ARTISTRY obsahujících účinné výživné a hydratační složky, jakož i složky proti stárnutí.

  2. Galvanický proud obvykle nefunguje s krémy, pouze se séry a gely. Přístroj Ultimate Eye však nabízí termoošetření, tj. technologii, která napomáhá vstřebávání složek na bázi krémů. Citlivá oblast v okolí očí tak může vždy vytěžit maximum přínosů.

  3. Pleť v okolí očí je tenká a jemná a nachází se zde jen minimální počet žláz a cév. Zvýšení krevního oběhu je klíčem k tomu, aby tyto partie vypadaly zářivě a mladistvě. Ultimate Eye vytváří mikromotorické vibrace, které jemně stimulují pleť a napomáhají cirkulaci.

Sada nástrojů pro mistrovské dílo krásy

© iStockphoto

V kolekci ARTISTRY máte k dispozici výběr sér a očních krémů s těmi nejjemnějšími dostupnými složkami zaměřenými na ošetření oblasti v okolí očí a celého obličeje. Když oční krém ARTISTRY aplikujete pomocí přístroje Dermasonic Ultimate Eye, máte k dispozici arzenál účinných osobních složek, které zaručeně zlepší vzhled Vaší pleti a vytvoří mistrovské dílo krásy.

Tajemství sér

A na závěr zvažte ještě jeden trik. Vždy velmi konkrétně říkám, že obličejové krémy patří na obličej a oční krémy na okolí očí. A je to pravda. Pokud jde o séra, máme však větší volnost.

ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Personalizovaná séra lze používat v okolí očí před aplikací očního krému. Zapamatujte si však, že by neměla být nikdy používána na oční víčka nebo příliš blízko pod linii řas.

Máte k dispozici také jeden z nejkvalitnějších přípravků s obsahem vitaminu C na trhu: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitaminem C+HA. Ačkoli se nedoporučuje aplikovat přímo na oči nebo oční víčka, lze ho používat na vějířky vrásek (ve vnějších koutcích očí) a mimické vrásky.

Sérum nanesete tak, že jemně vklepáte malé množství pod oči od vnějšího koutku k vnitřnímu přímo na očnicové kosti, tedy v oblasti očního důlku. Zamezte tomu, aby se přípravek dostal do očí.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím