Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Zpět k základům: podkladové make-upy a korektory

Krása

Klíčový krok mezi pravidelnou péčí o pleť a nanášením dekorativní kosmetiky

Už jsme to říkali a budeme to opakovat znovu – pokud chcete mít zdravou a zářivou pleť, musíte o ni pečovat pravidelně a v souladu s jejími potřebami. Když však dokončíte každodenní péči o pleť, co případně uděláte pak? Samozřejmě nanesete dekorativní kosmetiku!

Platí zde jedno základní pravidlo, které je třeba mít na paměti: nanesení podkladového make-upu je posledním krokem pravidelné péče o pleť a prvním krokem před nanesením dekorativní kosmetiky. Váš podkladový make-up spolu s korektorem zakryje nedokonalosti pleti, optimálně vyhladí Vaši pleť a zároveň poslouží jako podklad pro líčení na daný den!


Co je třeba zvážit při výběru podkladového make-upu

Při výběru podkladového make-upu je naprosto zásadní vzít v potaz typ pleti. Pokud máte suchou pleť, používejte podkladový make-up, který Vám poskytne kvalitní krytí a velké množství hydratace, abyste zabránila vzniku nerovnoměrných skvrn. Pokud máte mastnou pleť, používejte dlouhotrvající podkladový make-up v matném nebo pudrovém provedení. Pomůže Vám to zbavit se lesku na celý den! Pokud máte smíšenou pleť – trochu mastnější v T-zóně a trochu sušší na tvářích – vyzkoušejte dlouhotrvající podkladový make-up s lehkým, vrstvitelným krytím.

Naše oblíbené podkladové make-upy

  1. ARTISTRY™ Ideal Radiance Rozjasňující CC krém – Když nanesete tento lehký krém po každodenní péči o pleť, okamžitě to Vaši pleť rozjasní a dodá jí na zářivosti! Když budete používat CC krém samotně, poskytne Vám průsvitné až střední krytí a polomatný vzhled. Jestliže si přejete mít silnější krytí, naneste na CC krém podkladový make-up. Nejenže se podkladový make-up bezchybně rozetře po Vaší zářivé pleti, ale také díky CC krému déle vydrží. A co je nejlepší – SPF 50 Vaši pleť ochrání před UV zářením, což je v létě ideální!

  2. ARTISTRY Youth Xtend Zpevňující a vyhlazující make-up – Jakmile dokončíte pravidelnou péči o pleť, Youth Xtend Zpevňující a vyhlazující make-up Vám pomůže pleť vyhladit a zpevnit a okamžitě Vám zajistí mladistvý a svěží vzhled. SPF 20 je přínosné v boji proti stárnutí, protože bude pleť chránit před denním světlem, zatímco technologie ARTISTRY Youth Xtend bude průběžně zjemňovat viditelnost jemných linek a vrásek.

    Tip: Vmíchejte ARTISTRY Studio Bangkok Třpytivý gel do podkladového make-upu a dosáhnete fantastického třpytivého vzhledu.

  3. ARTISTRY EXACT FIT Korektor – Ať už okolí Vašich očí vypadá unaveně, nebo Vás trápí otravný rudý pupínek, ARTISTRY Korektor Vám pomůže tyto malé nedostatky minimalizovat. A co je nejlepší – je dlouhotrvající i v teplém a vlhkém prostředí.

    Tip: Na běžné červené partie (např. kolem nosu) zkuste použít zelený korektor z ARTISTRY Studio Tokyo Korekčního vyhlazujícího make-upu – pomůže Vám potlačit zarudnutí. Líčení zakončete rozetřením podkladového make-upu z Tokyo Korekčního vyhlazujícího make-upu nebo použijte ARTISTRY Youth Xtend Zpevňující a vyhlazující make-up.

© iStockphoto

Triky pro dokonalý make-up

Korektory jsou všestranně využitelné a dokážou toho mnohem více než jen zakrývat nedokonalosti pleti. Nabízíme Vám několik oblíbených praktických triků, jak využít ARTISTRY EXACT FIT Korektor:

  1. Chcete-li potlačit tmavé kruhy pod očima, naneste korektor pod oči ve tvaru obráceného trojúhelníku. Špičky trojúhelníků by měly dosahovat až na tváře. Když korektor rozetřete, tmavé kruhy pod očima se vytratí a Vaše tvář získá živý, zářivý vzhled.

  2. Naneste korektor na oční víčka jako podkladovou bázi pod oční stíny. Povšimněte si, že když to uděláte, oční stíny Vám vydrží mnohem déle.

  3. Zvýrazněte kontury obočí tak, že korektorem s pomocí plochého štětce obkroužíte vnější linii obočí. Když okraje naneseného korektoru rozetřete do podkladového make-upu, Vaše obočí bude mít výraznou, působivou konturu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím