Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Kolik toho víte o zdraví ústní dutiny?

Krása

Nic tak nevyzařuje důvěru jako úsměv. Zajistěte, aby Váš úsměv byl vždy úžasný už od pohledu.

Zuby si čistíte celý život, takže je už určitě znáte odpředu dozadu. Ale už jste se někdy zamysleli: „Ale dělám to doopravdy správně?“ Pojďme si to rychle zopakovat – možná budete překvapeni tím, co víte a co nevíte. A pak si s celou rodinou zkuste náš kvíz!

 1. Zubní nit používejte před čištěním zubů nebo po něm. Pokud zubní nit použijete před čištěním zubů, můžete z mezizubních prostor uvolnit jídlo nebo zubní plak a poté je odstranit. Pokud zubní nit použijete až po čištění zubů, určitě nezapomeňte následně použít ústní vodu (viz krok č. 4!).

 2. Ujistěte se, že Vaše zubní pasta obsahuje fluorid, protože jde o klíčovou složku, která pomáhá chránit zuby před zubním kazem. Vyčistěte si zuby krátkými, jemnými tahy a krouživými pohyby a nezapomeňte na zadní zuby. Nezapomeňte si vyčistit také jazyk! Tím jej zbavíte nánosu bakterií.

 3. Po vyčištění zubů si nevyplachujte ústa vodou! Zbytkový koncentrovaný fluorid by se tím vypláchl a jeho preventivní účinky by byly sníženy.

 4. Ústní vodu používejte v průběhu dne nebo po použití dentální nitě. Pomáhá odstraňovat plak a zároveň osvěžuje dech!

Čištění zubů u dětí

Naučit děti správně si čistit zuby může být monotónně se opakující úkol, ale určitě stojí za to, aby si děti osvojily návyk, který budou používat celý život! Aby bylo čištění zubů o něco zábavnější, co třeba pustit jednu z jejich oblíbených písniček a říct jim: „Musíme si čistit zuby co nejlépe po celou dobu této písničky!“ Nejenže to bude zábavný úkol, který se opakuje dvakrát denně, ale zároveň je to naučí čistit si zuby po dobu 2–3 minut.

Čas na kvíz!

Otestujte si v našem kvízu své znalosti ústní hygieny. Poskytne Vám skvělá zábavná fakta, o něž se můžete také podělit se svými zákazníky kupujícími výrobky glister™. Hodně štěstí!

Nástroje, které Vás dokáží rozesmát

Řada glister má vše, co Vy i Vaše rodina potřebujete, aby Vaše zuby i dásně zůstaly zdravé a Vy jste se mohli usmívat s důvěrou. Obsahuje následující výrobky:

 1. Všestranná účinná fluoridová zubní pasta – pomáhá předcházet vzniku zubních kazů a účinně odstraňuje plak a skvrny, díky čemuž jsou zuby zdravé a bílé!

 2. Kartáček na zuby – šampion mezi kartáčky na zuby nabízející pohodlí i přesnost

 3. Zubní nit s příchutí máty – odstraňuje vlákénka zachycená mezi zuby a je šetrná k dásním

 4. Koncentrovaná ústní voda – osvěžovač dechu a odstraňovač plaku v jednom

 5. Osvěžující ústní sprej – poklad do kapsy, který Vám kdykoli a kdekoli osvěží dech

 6. Dětská zubní pasta – fluoridová zubní pasta s lahodnou jahodovou příchutí a více účinky pomáhá chránit a čistit dětské zoubky

 7. Dětský zubní kartáček – kartáčky zářivých barev, které malé ručky snadno uchopí

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím