Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jejich kombinace je vždy lepší než samostatný přípravek

Krása

Michelle D’Allaird vysvětluje, jak séra a hydratační přípravky lépe účinkují společně

V životě je tolik věcí, které jsou lepší společně než samostatně ... jako například čaj a sušenky nebo matice a šrouby. Totéž platí i pro péči o pleť. Naši pleť tak snadno ovlivní tolik vnitřních a vnějších faktorů, že řádná péče k dosažení jejího zdraví a krásy musí pocházet z různých přípravků. Nejzákladnější dvojicí péče o pleť, která „lépe účinkuje společně“, je sérum a hydratační přípravek.

Klíčem je pochopení dynamiky jejich společného působení. Každý přípravek hraje ve zdraví a stavu pokožky odlišnou roli, přesto společně navzájem zvyšují svou účinnost.

Je to otázka vrstev

Existuje totiž pět vrstev pokožky. Svrchní dvě slouží jako ochranná bariéra. Třetí je přechodovou vrstvou, kde už buňky neobsahují jádro a odumírají. Dvě nejspodnější vrstvy se neustále proměňují. Pochopení těchto důležitých informací je naprosto nezbytné. Nechceme ovlivňovat přirozený proces, který probíhá v nejspodnějších dvou vrstvách – což je důvodem, proč většina přípravků zůstává na povrchu.

Mezi přípravky, které pronikají hlouběji, patří kyseliny, vitaminy, lipozomy, kmenové buňky a séra s odpovídajícím složením. A tady vstupuje do hry koncept Better Together. Hydratační přípravky obsahují úžasné složky, které vyživují, hydratují a chrání svrchní vrstvy pokožky; málokdy však obsahují složky, které pronikají do spodních vrstev. Séra obsahují koncentrované aktivní složky, které řeší problémy pokožky hluboko v nižších vrstvách; nemají však žádný vliv na výživu a ochranu povrchu pokožky.

Řešení na míru pro všechny

Nemusíte se však obávat… už jsme opět vše zařídili. ARTISTRY™ vytvořila balíčky Better Together, aby pomohla uspokojit potřeby svých zákazníků. Pro ty z nás, které mají „náročnější“ pleť – tj. spotřebitelky ve věku nad 35 let – je optimální dvojicí ARTISTRY Signature Select™ Sérum se Zpevňujícím aktivátorem nebo Aktivátorem proti vráskám spolu s ARTISTRY YOUTH XTEND™ Ochranným krémem pro suchou až normální pleť nebo Ochrannou emulzí pro smíšenou až mastnou pleť. Pro zákaznice se svěží a mladistvou pletí – ve věku do 35 let – zahrnuje Balíček Better Together ARTISTRY HYDRA-V™ Vyživující gel-krém společně s ARTISTRY Signature Select Sérem s Hydratačním a Rozjasňujícím aktivátorem.

Pro optimální zdraví pleti … je vždy lépe dosáhnout lepšího společného účinku s individualizovanými balíčky!

Upozornění: Balíčky Better Together budou v prodeji od 23. července 2019.

Související obsah

Zvyšte úroveň hydratace

Krása

více

Protože jste jedinečná

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím