Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Hydratace pro každé roční období

Krása

Nezapomeňte letos v létě na hydrataci

Jednou z hlavních věcí, které potřebujeme k životu, je voda. Stejně jako je nezbytná pro náš organismus, tak je nezbytná i pro naši pleť a vlasy. Přidejte si k tomu měnící se roční období a různé životní okolnosti a zjistíte, že potřeba vody a optimální hydratace je proměnlivá.

Coby odbornice na péči o pleť se v letních měsících zaměřuji na vodu, vodu, vodu! A to v každém aspektu zdraví a krásy. Abych hydrataci uzamkla a udržela v pleti i ve vlasech, obracím se ve svých řešeních ke kompletní hydrataci zevnitř i zvenčí.

Sofistikovaná péče o pleť

V tomto ročním období je můj systém péče o pleť vždy spjat s výrobky značky ARTISTRY HYDRA-V™. Dokonce i „sofistikované“ problémy své pleti (jinak také známé jako problémy zralé pleti!) řeším tak, že pleť sytím vodou, minerálními látkami a živinami z řady HYDRA-V a péči následně završuji svou kombinací ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Personalizovaného séra s hydratačním aktivátorem, rozjasňujícím aktivátorem a aktivátorem proti vráskám. Tímto způsobem optimalizuji hydrataci a zároveň mohu přidat dva aktivátory, které fungují „sofistikovaněji“.

Chraňte své vlasy proti živlům

V této části roku také obohacuji svůj systém péče o vlasy o SATINIQUE™ Vyhlazující šampon a kondicionér s hydratačním účinkem. Jedinečná kombinace oleje z ořechů kukui a provitaminu B5 uzamyká vlhkost a zároveň chrání mé jemné vlasy proti nadměrnému působení vnějších vlivů a UV záření.

Podpořte svou přirozenou krásu

V neposlední řadě spojuji vnější péči s vnitřní pomocí TRUVIVITY by NUTRILITE™. I když jde o celoroční základní součást mého systému výživy, v letních měsících neopomenu do svého denního programu zařadit tři sáčky spolu s doplňkem stravy na noc. TRUVIVITY by NUTRILITE poskytuje organismu nezbytnou hydrataci a živiny, a tak zvyšuje úroveň hydratace a posiluje komponenty pleti udržující vlhkost.

S měnícím se ročním obdobím se mění i potřeby pleti, vlasů a zdraví. Věnujte těmto potřebám pozornost a používejte vše, co máte k dispozici, abyste podpořili hydrataci a dosáhli té nejkrásnější zdravě vyhlížející pleti a vlasů.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím