Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Ukažte svoje nadšení!

Krása

Nedovolte, aby něco zabránilo Vašemu úsměvu!

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Ale jak je tomu s úsměvem? Cožpak když vidíme známou tvář, přítel nás rozesměje nebo cítíme skutečnou, nespoutanou radost, nevyjadřuje to, co nám leží na srdci, právě náš úsměv? Rozhodně ano. Sami to víte.

glisterTM to ví také a má nový bojový pokřik (a výzvu): Ukažte svoje nadšení! Ukažte nadšení a nenechte se zastavit.

Zabijáci sebedůvěry a úsměvů

Některé věci Vás však mohou o úsměv oloupit – obrazně i doslova. Například červené víno, cigarety a uplývající čas mohou způsobit, že zuby vypadají tmavší, žlutější, matnější a starší. Tím následně může utrpět i Vaše sebedůvěra. Čím bude Vaše sebevědomí ohledně Vašeho úsměvu nižší, tím je méně pravděpodobné, že se o něj budete dělit s ostatními. Učiňme tomu přítrž!

© Shutterstock

Pro úsměv, který rozjasní Vaši tvář

Přečtěte si následující slova a opravdu jim věřte: Svět je lepším místem pro život, když se usmíváte. Aby byly Vaše zuby od pohledu zdravější, mladistvé a zářivé, glister™ zkombinoval pět svých výrobků na podporu úsměvu do jednoho praktického balíčku. glister™ Super Smile Kit obsahuje vše, co potřebujete k bělení zubů, osvěžení dechu a zastavení problémů se zuby a pro dosažení zdravých zubů i dásní a sebedůvěry potřebné k jejich odhalování. Balíček obsahuje následující výrobky:

  1. glister™ Koncentrovaná ústní voda – bezkonkurenční výrobek, který odstraňuje plak, čistí zuby a dodává mátově svěží dech

  2. glister™ Všestranná účinná fluoridová zubní pasta – bělicí hvězda mezi zubními pastami pro zářivější a mladistvěji vyhlížející zuby

  3. glister™ Osvěžující ústní sprej – šampion na cesty pro dlouhotrvající svěžest dechu

  4. glister™ Zubní nit s příchutí máty – praktický pomocník v kapesním provedení, který je za účelem omezení tlaku na dásně vyroben z jediného vlákna

  5. glister™ Kartáček na zuby – šampion mezi kartáčky na zuby nabízející pohodlí i přesnost

Vezměte sebedůvěru do svých rukou. Použijte glister™ Super Smile Kit, abyste ukázali své nejlepší já a podělili se o své nadšení s ostatními!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím