Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Podkladové make-upy: přípravky pro zdokonalení pleti

Krása

Vyberte si ten nejlepší podklad pro svou nejkrásnější tvář

Make-up na obličej má mnoho lichotivých funkcí – od představení rovnoměrně zbarvené pleti s požadovaným vzhledem až po vytvoření rovnoměrného podkladu pro nanášení dekorativní kosmetiky. ARTISTRY™ pokrývá celou škálu podkladů pro úpravu, zmatnění a zdokonalení pleti – často ještě s dalšími přínosy péče o pleť.

Základní informace o tekutých podkladových make-upech naleznete v prvním dílu našeho seriálu Podkladové make-upy. Existuje však mnoho různých make-upů a každý má určité specifické vlastnosti. Pomůžeme Vám dosáhnout rovnováhy pro bezchybný start.

Laskavé maskování

Všechny nás čas od času trápí drobné pupínky, červené skvrny nebo tmavé kruhy pod očima. A tehdy přichází na řadu korektor. Jemně rozetřete správný odstín EXACT FIT Korektoru se složením, které se neusazuje v záhybech pleti a je nekomedogenní, na jakoukoli menší partii, kterou si přejete zamaskovat. Pro větší partie s nerovnoměrným tónem vytvořte krytí pomocí CC krému.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Naneste podkladový make-up a korektor správným způsobem pro dosažení svěžího, rovnoměrného vzhledu

BB nebo CC?

Krémy typu podkladové báze (BB) a barevného korektoru (CC) mají několik společných rysů:

  1. dodávají pleti rovnoměrný vzhled

  2. nosí se samostatně jako jemné krytí, nebo jako podkladový make-up

  3. zklidňují pleť přidanou hydratací a nabízejí ochranu proti UV záření

Sladit ten správný přípravek v tom správném odstínu a provedení je pro dosažení bezchybného podkladu naprosto zásadní

Pokud trpíte hyperpigmentací s místy s nerovnoměrným zbarvením, je pro Vás tím pravým přípravkem CC krém. ARTISTRY Ideal Radiance™ Rozjasňující CC Krém SPF 50 snižuje viditelnost tmavých skvrn souvisejících s věkem a pomáhá rozjasňovat pleť, aby působila zdravě a zářivě.

BB krém je ideální pro lehké, průsvitné krytí nebo vytvoření podkladu pro delší trvanlivost podkladového make-upu. ARTISTRY EXACT FIT™ Podkladová báze pod make-up dobře ladí s jakýmkoli typem pleti a snižuje viditelnost problémových míst pro dosažení bezchybného vzhledu. Lze ji dokonce použít i v citlivé oblasti kolem očí.

Pudrem k dokonalosti

Chcete-li zabránit nechtěnému lesku a zafixovat make-up na obličeji, aplikujte pomocí houbičky pudr, jako je například ARTISTRY EXACT FIT Průsvitný kompaktní pudr. Pro dosažení rovnoměrného individuálního krytí zvolte odpovídající odstín podkladového pudru. Měkčího vzhledu dosáhnete, nanesete-li svůj odstín Sypkého pudru pomocí ARTISTRY Kosmetického štětce.

Nyní můžete vyrazit do světa s nádhernou pletí – nebo začít přidávat další líčidla, a dodat tak svému vzhledu na barevnosti a dramatičnosti!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím