Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Čas se hýčkat

Krása

Michelle D’Allaird přichází s důležitou připomínkou: hýčkejte se a chraňte se

Žijeme ve společnosti, ve které se všichni zaměřují především na sebe, což však neznamená, že jde nutně o něco špatného. Chápu to tak, že jsme dospěli do určitého bodu, kdy mnoho z nás už ví, co je k tomu třeba... být dobrým přítelem, rodičem a partnerem. Co to znamená být úspěšný a co to znamená být šťastný, zdravý a mladistvý.

A co je k tomu třeba? Je třeba být sami se sebou spokojení a mít se rádi takoví, jací jsme! A tak si udělejme trochu času, kdy můžeme svoji lásku ukázat – trochu času, kdy se můžeme hýčkat! Začneme samozřejmě se svou krásnou tváří!

Sezónní nezbytnosti

Nástup jara je ideální dobou, kdy se můžeme zbavit zimního nánosu – tak, jako jsme odložili zimní oblečení, a dopřát pleti regeneraci – stejně tak, jako vidíme jarní obrodu všude kolem nás.

Naše pleť vyžaduje sezónní péči, ať už žijeme kdekoli. Moje oblíbené přípravky pro období přechodu ze zimy do jara splňují tři základní předpoklady: podporují obnovu, nápravu a ochranu buněk.

Trio pečujících přípravků

V první řadě je zde naprosto zásadní přípravek při změně ročního období: ARTISTRY™ Intensive Skincare Obnovující sérum na 14 nocí. Intenzivní kúra na 14 nocí opravuje poškození pleti na buněčné úrovni a napomáhá zdravější regeneraci buněk.

Dále je tu ARTISTRY Intensive Skincare™ Obnovující peeling. Jde o nepostradatelný přípravek, pokud chcete zbavit pleť zimního nánosu a osvěžit a obnovit ji na jaro.

A v neposlední řadě je zde náš nejnovější a nejskvělejší přírůstek – ARTISTRY Intensive Skincare Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou. Jde o naše řešení ve stylu „to nejlepší na konec“ pro maximální antioxidační ochranu a hydrataci.

Dámy (a pánové), Vaše pleť VÁS reprezentuje – dopřejte jí péči, kterou potřebuje, ať světu dokážete, že jde v první řadě o Vás... udělejte si trochu času a hýčkejte se!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím