Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Zahrňte pleť a vlasy láskou

Krása

Nedovolte změně ročního období přemoci Váš pečující režim.

Měli jste někdy pocit, že se Vaše pleť a vlasy s ročním obdobím mění? Ne, nezdá se Vám to. Výrazné změny klimatu mají značný vliv na chování naší pleti i vlasové pokožky. Dopady změny ročního období můžete naštěstí minimalizovat kvalitním pečujícím režimem a samozřejmě i vhodnou řadou péče o vlasy SATINIQUETM , výrobky péče o tělo G&HTM a péčí o pleť essentials by ARTISTRYTM.

Co způsobuje změnu?

Začněme od začátku. Existují tři hlavní důvody, proč změny ročního období páchají na pleti a vlasech tak značné škody:

 1. Vlhkost: Množství vlhkosti ve vzduchu má na pleť a vlasy velký vliv. Během léta může přílišná vlhkost způsobovat ucpané póry, které jsou předzvěstí krepatých vlasů a nejednotné pleti. V zimě zase nedostatek vlhkosti způsobuje vysušování pleti a lámání vlasů.

 2. Slunce: Škodlivé UV paprsky pleť a vlasy poškozují mnoha způsoby, od rychlejšího stárnutí, přes oslabování vlasových vláken (což způsobuje krepatění) až po lámavé a mdlé vlasy.

 3. Teplo: Teplo nedělá dobře pleti ani vlasům, a nezáleží na tom, zda je jeho zdrojem spalující letní slunce nebo příjemně hřející topení v zimě. Ztrátou vlhkosti může docházet k podráždění a nejednotnosti pleti a také k vysušování a lámání vlasů.

Co dělat?

Dámy a pánové, musíte být proaktivní:

 1. Vytvořte si nový režim

  Využijte změnu ročního období k přehodnocení svého kosmetického režimu nebo k vytvoření nového. Zhodnoťte svou pleť a vlasy a, bude-li třeba, přidejte do režimu další kroky. Některá vylepšení péče zvládnete prakticky bez námahy. Pokud například obvykle po umytí vlasů šamponem nepoužíváte kondicionér, vyzkoušejte SATINIQUE Šampon s kondicionérem 2 v 1. O vlasy pečuje, takže se budou krásně lesknout. Je to snadné!

 2. Přidejte vlhkost

  Přestože se mrazivá zima a parné léto nachází na opačných stranách klimatického spektra, obě období pleť a vlasy okrádají o vlhkost. Zaměřte se na obnovení rovnováhy a hned po osprchování na své lokny naneste SATINIQUE Olejové sérum na vlasy. Na pleť vyzkoušejte G&H REFRESH+ Tělové Mléko.

 3. Ošetřete problémové oblasti

  Nedostatky na pleti? Vraťte se k základní péči a svou tvář vyčistěte a rozmazlete essentials by ARTISTRY Gelem s čisticím účinkem, Osvěžujícím tonikem na problematickou pleť a Gelem na problematickou pleť.

 4. Nezapomeňte na ochranu

  V zimě i v létě chraňte pleť i kadeře před škodlivými slunečními paprsky širokým kloboukem. SATINIQUE Olejové sérum na vlasy navíc lokny ochrání před teplem a vlhkem. essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30 pomůže chránit pleť před paprsky UVA a UVB.

Se správným přístupem ke změně ročního období nad Vaší pletí a vlasy zima nezvítězí.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím