Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Krása a nadšení

Krása

Seznamte se se dvěma ženami, které nás inspirují, dávají nám odvahu být sami sebou a vychutnávat si vše, co na životě milujeme.

Cítili jste někdy takové nadšení, že se ve Vás probouzel oheň? Oheň tak silný, že jste svou spalující energii museli ovládnout a využít k akci a postupu kupředu? Pokud ano, pak jste passionista! Setkali jsme se se dvěma ženami, které nás inspirují a které můžeme také označit za passionisty. Nadšení a vášeň se totiž prolínají celým jejich životem. Projekt, na který se soustředí v současnosti, rozdmýchává jejich lásku k životu, cestování, kultuře, umění, módě a líčení.

Umělkyně Lady JDay a passionista Andrea DeVos začaly nedávno spolupracovat na nové řadě dekorativní kosmetiky ARTISTRY Studio™, která nám všem dodá odvahu dělat, co nás baví, a umožní nám vyjádřit naši jedinečnou krásu.

Díky této fantastické nové řadě budou moci milovníci kosmetiky nejen vyzkoušet nejnovější výrobky, ale také přenést své nadšení na ostatní, a podpořit tak jejich podnikání! Limitované kolekce z této řady se inspirují úchvatnými městy z celého světa. První zastávka: New York.

A právě v New Yorku působí pouliční umělkyně Lady JDay, která obalům této dekorativní kosmetiky vtiskla svůj jedinečný styl. Amagram měl možnost zjistit víc. Lady JDay vypráví:

O svém uměleckém životě

„Díky umění jsem šťastná, svobodná a silná. Na umění mám nejraději, že svou prací mohu něco vyjádřit. A díky pouličnímu umění mohu komunikovat s kýmkoli kdekoli. Co se grafického vyjádření týče, nejčastěji využívám pop-art, což je můj oblíbený styl.“

Úspěch podle Lady JDay znamená dělat, co chcete, kdy chcete, kde chcete, s kým chcete a tak moc, jak jen chcete.

Kdo ji inspiruje…

„Inspirují mě silné a odvážné ženy. Ráda je vyobrazuji jasnými barvami, abych jim dodala ještě více síly a vyjádřila jejich ducha. Maluji ženy, které milují život a z celého srdce touží vyhrávat.“

… včetně Andrey DeVos

„Andrea je moje múza! Obdivuji její pozitivní energii a kreativitu. Když vstoupí do místnosti, celou ji rozzáří! Líčení, na kterém pracovala pro řadu Artistry Studio, rozjasní celou Vaši tvář.“

Andrea, globální passionista značky ARTISTRY Studio, si na nás udělala čas i přes svůj nabitý harmonogram:

Jaké to je být passionista

„Myslím, že passionista je člověk, který žije pro své vášně, a díky tomu miluje život. Věci, které jej inspirují, vtěluje do všeho, co dělá. A tím nemyslím jen oblast krásy a kosmetiky, ale celkový elán do života.“

Díky lásce k módě, kráse, cestování a dobrodružství je Andrea DeVos ideální velvyslankyní značky ARTISTRY Studio, která nás všechny motivuje, abychom v životě šli za svými sny.

O kořenech jejího nadšení

„V mojí rodině všichni vždy šli za svými sny. Poznáváme svět a hledáme něco, co nás opravdu zaujme. Nikdy jsme neměli nic pevně nalinkováno. Díky svobodě a možnosti prozkoumávat svět jsem našla, co mě baví. Zabývám se tedy tím, co opravdu miluji.”

Kdo ji inspiruje, včetně Lady JDay

„Ženy, které jsem ve svém životě potkala, mi pomohly všímat si různých věcí a zamýšlet se nad nimi různými způsoby. Co se týče krásy, myslím, že každý má vlastní styl nebo výraz. Když jsme začali hledat umělce pro tvorbu obalů značky ARTISTRY Studio, Lady JDay byla rozhodně moje favoritka. Má neuvěřitelný talent, jedinečný graffiti styl a navíc je vážně skvělá!“

O svém nejnovějším projektu

„Partnerství se značkou ARTISTRY Studio je dokonalou směsicí všech mých oblíbených věcí: krásy, cestování i nespoutané kreativity. Nemohu se dočkat, až na trh uvedeme první kolekci, a pomůžeme tak VPA, společnosti Amway i značce ARTISTRY k úspěchu.“

I my se těšíme na novou kolekci ARTISTRY Studio NYC Edition, kterou tyto passionisty vytvořily. Zjistěte více: #ArtistryStudio #passionista #WearItShareIt a čtěte také články v Amagramu v následujících měsících. A nezapomeňte sledovat Andreu na Instagramu!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím