Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zbavte se vrásek

Krása

Průlomová výplňová péče poskytuje okamžitou a dlouhodobou odpověď na mimické vrásky.

Život je plný překvapení, intenzivních emocí a krásných chvil. Každou doprovází i odpovídající výraz tváře: úsměv, smích, grimasa. Díky mimice jsme krásní, sdílní a lidští. Nevýhodou této úžasné komunikace jsou ale mimické vrásky, které jejím důsledkem vznikají. Pokud se s nimi nechceme smířit, musíme jednat ihned.

Mimické vrásky: vysvětlení

Mimické vrásky sice v mládí nevnímáme, začínají se ale tvořit dlouho předtím, než si jich všimneme. Při každém úsměvu nebo zamračení vyvinou svaly tváře miniaturní tlak na pleť a rozbijí její podpůrný systém. Pleť je také neustále vystavena škodlivým volným radikálům (vysoce reaktivním molekulám, které ničí náš systém) a časem ztrácí hydrataci a pružnost. Společně tyto faktory způsobí, že se dočasné mimické vrásky, které máme v mládí, stanou trvalými. Nenechte se tedy ukolébat falešným pocitem mladistvé pleti a začněte proti stárnutí bojovat co nejdříve.

Na pomoc přichází tekutá výplň

ARTISTRY™ Intensive Skincare Vitamin C + HA je nejnovější přírůstek do řady ARTISTRY™ Intensive Skincare, který se inspiroval kosmetickými injekčními výplněmi. Využívá průlomové složení, které pečuje o jemné i hlubší vrásky. Účinně kombinuje komplex Vita-C a směs kyseliny hyaluronové s dvojím účinkem. Pro maximální účinnost a výsledný efekt si směs před použitím sami smícháte. Výrobek pleť posiluje, hydratuje a chrání. Bylo klinicky ověřeno, že snižuje viditelnost všech mimických vrásek. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud ARTISTRY Intensive Skincare Vitamin C + HA vypotřebujete do jednoho měsíce od smíchání.

Rozlučte se s mimickými vráskami

Komplex Vita-C obsažený v ARTISTRY Intensive Skincare Vitamin C + HA využívá dvě formy vitaminu C, což je účinný antioxidant, který napomáhá při boji proti stárnutí:

 1. 1. 100% čistý vitamin C v práškové podobě, který je pro maximální účinnost uchováván v inovativním aktivačním uzávěru. 2. Sérum s výtažkem z třešně Acerola schváleným značkou NUTRILITE™. Účinná kombinace poskytuje o 95 % vyšší antioxidační ochranu než pomeranč a o 35 % vyšší ochranu než dřívější výrobek ARTISTRY Vitamin C + výtažek z divokého jamu.

 2. Druhou složkou je směs kyseliny hyaluronové (HA) s dvojím účinkem, která působí na dvou úrovních. V horních vrstvách dermis vytváří okamžitý vyplňující efekt a ve spodních vrstvách podporuje vnitřní hydrataci. Zajišťuje tak dlouhodobou hydrataci, pružnost a elasticitu pleti.

A výsledek? Neuvěřitelných 86 % žen při klinických testech uvedlo, že pozorují snížení viditelnosti všech mimických vrásek. 81 % mělo již po prvním týdnu používání pocit, že je jejich pleť hebká a pružná!

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

Proveďte následující jednoduché kroky nebo se podívejte na videonahrávku:

 1. Vyjměte kapátko.

 2. Nasaďte aktivační uzávěr a stiskněte uvolňovací tlačítko.

 3. Protřepejte lahvičku minimálně 30 vteřin. Poznámka: Možná se objeví bublinky, které ale nemají vliv na účinnost výrobku.

 4. Nahraďte aktivační uzávěr kapátkem.

 5. Rozetřete kapky mezi prsty.

 6. Jemně je naneste na obličej.
  Poznámka: Pokud v přípravku cítíte hrudky, znamená to, že jím musíte třepat déle, aby se prášek zcela rozpustil. Opakujte výše uvedené kroky.

Komplexní řešení

Ve spojení s dalšími výrobky ARTISTRY získáte dokonalý režim proti stárnutí. Péči zahajte svým oblíbeným čisticím přípravkem ARTISTRY a zjemňující emulzí. Poté naneste ARTISTRY Intensive Skincare Vitamin C + HA. Nakonec v pleti všechny blahodárné látky uzamkněte svým oblíbeným hydratačním krémem ARTISTRY.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím