Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©SHUTTERSTOCK / Artem Varnitsin

Jaký jste typ?

Krása

Určete podtón své pleti a zvolte podle něj vhodné líčení!

Vyzkoušeli jste si někdy halenku nebo rtěnku a okamžitě si pomysleli „super!“, nebo naopak „tohle nikdy!“? Některé odstíny nám mohou úžasně slušet, jiné… ani moc ne. Někdy z toho můžeme být docela překvapení, obzvláště pokud si myslíme, že se příslušná věc hodí např. k našim vlasům. Důvodem je podtón naší pleti.

Jak ho poznat

Chcete-li zjistit, zda má Vaše pleť teplý, studený nebo neutrální podtón, podívejte se na žíly na zápěstích. Pokud jsou jasně zelené nebo zelenožluté, máte teplý podtón. Pokud jsou modré nebo růžovomodré, máte studený podtón. Pokud jsou směsicí obou barev, pak máte štěstí a Vaše pleť má neutrální podtón. Bude Vám tedy slušet jakýkoli odstín dekorativní kosmetiky i oděvů. Na internetových stránkách Stylecaster určují podtón jinak. Podívejte se, jaké odstíny máte pod povrchem pleti. Podle nich poznáte, jaké odstíny líčení nebo oděvů Vám budou slušet.

  • Pleti s neutrálním podtónem sluší úplně všechno.
  • Ženy s neutrálním podtónem pleti mohou experimentovat buď s výraznými, intenzivními odstíny, jako je ARTISTRY Cheek Colour - Fresh Coral a ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očních stínů - náplň - Natural Glow, nebo s jemnými tóny, jako je ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítící lesk na rty v odstínu Pink Nude.
  • Teplým podtónům sluší broskvové, zlatavé nebo oranžovohnědé odstíny líčení.
  • Na pleti s teplým podtónem bude vypadat fantasticky ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očních stínů - náplň - Spiced Bronze, ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítící lesk na rty v odstínu Juicy Peach a ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růž na tváře - náhradní náplň - Golden Light.
  • Studeným podtónům sluší růžové, červené nebo modravé odstíny líčení.
  • Pleti se studeným podtónem bude úžasně slušet ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očních stínů - náplň - Plumberry, ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítící lesk na rty v odstínu Raspberry Kiss a ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růž na tváře - náhradní náplň - Soft Rose.

Pokud vybíráte ze širokého spektra očních stínů, rtěnek a tvářenek značky ARTISTRY TM , nezapomeňte dbát na to, aby odpovídaly Vašemu podtónu.

Projděte si prezentaci výše a prohlédněte si výrobky, které doporučujeme pro jednotlivé podtóny.

Dokonalý odstín make-upu

Všechny podkladové make-upy značky ARTISTRY jsou prakticky označeny celkovým odstínem a podtónem pleti, pro které jsou určeny. Zkratka „L“ je z anglického slova „Level“ (úroveň). L1 je nejsvětlejší a L6 nejintenzivnější nebo nejtmavší. Pak následují písmena W, C nebo N, která označují teplý, studený nebo neutrální podtón (z anglických slov „warm“, „cool“ a „neutral“).

Stručná informace: Lidé se světlou pletí (často označovanou jako „slonovinová“ nebo „okrová“) mohou mít teplý nebo neutrální podtón. Stejně tak lidé s tmavší pletí (často označovanou jako „karamelová“ nebo „oříšková“) mohou mít studený nebo neutrální podtón. Nepleťte si tedy podtón pleti s jejím celkovým odstínem. Podtón určuje, co Vám bude opravdu slušet!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím