Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Usmívejte se jako sluníčko!

Krása

Užívejte si zlatavé sluneční paprsky, aniž byste dali všanc svou krásu.

Troška slunečního svitu nám dokáže zlepšit náladu a zahnat chmury. Neznám nikoho, kdo by na tváři nechtěl cítit teplé sluneční paprsky.

Vím ale, že i přes příjemné pocity se na nás negativní účinky slunce mohou podepsat na celý život. A výsledek nám rozhodně na tváři úsměv NEVYKOUZLÍ! Nemějte ale obavy, je tu essentials by ARTISTRYTM Ochranné mléko SPF 30!

Co jsem si zamilovala na Ochranném mléku SPF 30

Ochranné krémy proti slunci nejsou stejné. A máme-li chránit naši krásnou tvář, musíme používat ten správný výrobek. Nové essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30 má dokonalé složení, které pleť chrání na několika úrovních.

Toto širokospektrální ochranné mléko obsahuje velké množství oxidu zinečnatého, který pleť fyzicky chrání před zářením UVA i UVB a zároveň absorbuje nadměrnou mastnotu. Navíc odráží světlo, čímž minimalizuje viditelnost nedokonalostí pleti a zarudnutí.

Pleťový ráj

Navíc se jedná o první ochranné opalovací mléko na trhu, které používá kokosovou vodu. Ta se občas nazývá „pleťový ráj“, protože pleti dodává spoustu živin, antioxidantů a hydratace, což jsou složky, které zlepšují její zdraví a stav.

Na novém výrobku jsem si zamilovala hned několik věcí. Schopnost oxidu zinečnatého absorbovat mastnotu, díky čemuž je výrobek vhodný pro citlivou, mastnou a normální až mastnou pleť. Oblíbila jsem si jej ale i já, přestože mám pleť sušší. Dokonale totiž s pletí splyne pod make-upem a pomáhá udržet líčení svěží po celý den. Kokosová voda navíc do pleti uzamyká živiny a hydrataci, takže zůstane svěží od brzkého rána až dlouho do noci!

Dokonalá ochrana pleti každého věku a typu. A ano, výrobek je vhodný i pro muže!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím