Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/Paul Bradbury

Šetrná péče pro každého

Krása

Udržitelná řada výrobků péče o tělo pro celou rodinu.

Každý den používají všichni členové rodiny výrobky péče o tělo buď při přípravě na každodenní aktivity, nebo jako osvěžení po práci nebo sportování. Naše společnost však stále více dbá na to, co nanášíme na pleť a pak vypouštíme do životního prostředí. Před rokem naštěstí společnost Amway inovovala řadu G&H, která nyní klade ještě větší důraz na názory zákazníků i dobro naší planety.

Výrobky G&H v novém hávu a s novým složením nabízíme ve třech kolekcích:

  1. NOURISH+ intenzivně hydratační výrobky, které pleť zklidňují a vyživují.

  2. REFRESH+ výrobky, které zklidňují a revitalizují suchou pleť.

  3. PROTECT+ výrobky obsahující pokročilé deodorizační technologie, které pleť čistí a chrání.

Díky šetrnému přístupu s důrazem na zdraví si u této značky každý najde to svoje. Výrobky mohou používat dokonce i malé děti od tří let.

Fantastické složení

Výrobky G&H neobsahují sulfáty a mají vyváženou hodnotu PH. Jejich složky jsou přírodní a pochází z rostlin. Jsou tedy šetrné a ekologické. Výrobky z kolekce NOURISH+ obsahují vyživující bambucké máslo, med z pomerančových květů a olej z dýňových semínek. Zajišťují výživu, hydrataci a vitaminy, které pomáhají obnovovat přirozenou hydratační bariéru pleti. Výrobky z kolekce REFRESH+ obsahují například zklidňující aloe a výtažek z hroznových semínek, který má protizánětlivé účinky, a výtažek ze zeleného čaje, který pleť chrání a dodává jí energii. Výrobky z kolekce PROTECT+ využívají sílu přírodních minerálních látek a výtažků z brusnice borůvky a bílého čaje, které pleť chrání před vysoušením, zápachem a poškozením způsobeným prostředím.

Udržitelné výrobky

Tato řada však není šetrná jen k pleti, ale i k životnímu prostředí. Udržitelné jsou i její obaly. Všechny lahvičky a krabičky jsou 100% recyklovatelné a při výrobě obalů byla ze 100 % použita elektřina z větrných zdrojů.

Zjistěte více o značce G&H v naší videonahrávce .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím