Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy/Meissner

Pět oblíbenců na měsíc květen

Krása

Tento měsíc jsme si zamilovali nejen delší a prosluněné dny, ale i následujících pět věcí.

Procházka přírodou

Poslední týdny jara nás lákají do přírody. Procházky v lese nebo horách nadchnou celou rodinu a pomohou Vám zůstat fit. Kromě klasického ochranného klobouku, krému na opalování a slunečních brýlí nezapomeňte na digitální fotoaparát, abyste mohli zvěčnit krásné výhledy. Malým dalekohledem budete moci po cestě pozorovat ptáky a jiná divoká zvířata a také své malé děti.

Pohupující se lokny

© gettyimages/Ada Summer

Culíky jsou nyní v kurzu. Vykouzlete elegantní účes a sepněte si vlasy páskou, stuhou nebo krásně barevnou, ale decentní gumičkou. Dokonale tak zchladíte krk v parném létě. Polétavé konečky zkroťte kvalitním vlasovým sprejem, jako je SATINIQUE™ Sprej pro konečnou úpravu účesu. Vaše vlasy tak zůstanou dokonale hladké.

Lehčí oblečení

© Stocksy/Mosuno

Je květen a léto klepe na dveře. Hřejivé slunce sice vídáme častěji, ale počasí může být stále nepředvídatelné. Naštěstí se zpět do módy vrací propínací svetry, které jsou pro tyto dny s nestálým počasím ideální volbou! Vsaďte na lehké látky, jako je bavlna, kašmír a merino vlna v jemných pastelových nebo zářivých barvách. Ženské pletené svetry lze krásně kombinovat s letními šaty nebo tílkem, čímž vytvoříte elegantní kontrast s džínami.

Chutné a výživné

© Shutterstock

Podpořte příjem bílkovin s pomocí letních nápojů. NUTRILITE™ All Plant Protein se může stát skvělým základem letních mléčných a ovocných koktejlů. Stačí smíchat jednu lžíci se sójovým mlékem a přidat své oblíbené ovoce nebo zeleninu.

Čirá hydratace

Kohoutková voda může být v místě Vašeho bydliště považována za pitnou a bezpečnou. Když se ale na jaře a v létě oteplí, budeme víc sportovat venku a také pít víc vody. Určitě by pak stálo za to přejít na vyšší standard. Namontujte tedy na kohoutek v kuchyni eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody. Dokáže odstranit neuvěřitelných 140 potenciálních znečišťujících látek včetně pesticidů a olova, které se díky uhlíkovému filtru nedostanou do Vaší sklenice. UV lampa odstraňuje také více než 99,99 % bakterií a virů. Získáte tak vodu, která bude křišťálově čistá a navíc i chutná a osvěžující. Naplňte jí eSpring Láhev na vodu a vezměte si ji s sebou na cesty.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím