Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy/Prins

Oblíbenci měsíce března

Krása

Pět trendů a výrobků, které si nesmíte nechat ujít.

Nebojte se ušpinit si ruce

Děti rády sází semínka a sledují, jak se rostliny vyvíjí. Nasaďte si tedy v březnu zahradnické rukavice a s celou rodinou se pusťte do sázení. Zkuste si doma vypěstovat třeba rajčata nebo v prázdném rohu vysázejte malou bylinkovou zahrádku. Jakmile budete hotovi, ošetřete upracované ruce G&H NOURISH+™ Krémem na ruce. Jeho regenerační složení zajišťuje 24hodinovou hydrataci a zanechává pleť jemnou a zdravou.

Netradiční líčení

© imaxtree.com

Barevné spodní oční linky teď frčí a objevují se i na přehlídkových molech na jaro 2018. Místo běžných očních stínů vykreslete spodní linky tužkou na oči ve výrazné barvě. Uvidíte, jak tento jednoduchý trik projasní celé oční okolí. Pro modré oči se hodí oranžová nebo zlatá. Purpurové a švestkové odstíny budou slušet zeleným očím. Hnědé oči zase krásně zvýrazní modrozelená. Inspirujte se obrázkem s líčením od návrháře Tadashiho Shoji. Nezapomeňte ale, že zvolený odstín musí ladit se zbytkem líčení.

V té nejlepší formě

Jste neustále v jednom kole a nikdy se nezastavíte? Dobře se na hektické dny připravte. NUTRILITE™ Phyto2GO™ obsahuje vitamin C získaný z třešní acerola, zinek a směs bobulí v prášku. Všechny tyto složky udržují zdravý imunitní systém a chrání buňky. A s pomocí praktického NUTRILITE Phyto2GO Startovacího balíčku můžete tělo podpořit každý den, kdykoli budete potřebovat!

Nádherná příroda

© Stocksy/ Sava

Výzkumy ukazují , že čerstvý vzduch dokáže zvýšit množství energie, snižovat stres a pomáhá nám lépe spát. Kvůli domácím pracím, sledování televize nebo dojíždění do práce ale často nemáme čerstvého vzduchu dostatek. Minimalizujte čas strávený v interiérech a začněte cvičit venku. Rozhýbejte své tělo a potěšte se přírodou třeba během lehkého běhu v parku nebo na cyklistickém výletě malebnou krajinou. Budete se pak určitě cítit lépe!

Plánujte úspěch dopředu

© gettyimages/Martin Dimitrov

Buďte napřed a sklízejte odměny! Pouze po krátkou dobu máte možnost obnovit podnikání Amway na rok 2019 bezplatně. Zeptejte se obchodního partnera ve vzestupné linii nebo si další informace přečtěte na internetových stránkách společnosti Amway.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím