ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jak na hydrataci

Krása

Nabijte po zimě svou pleť energií.

Zima se chýlí ke konci, takže přichází ideální čas nabít pleť energií a připravit ji na jaro. Mezi kroky, které můžeme pro obnovu pleti a těla učinit, existuje JEDEN trik, který bude zaručeně fungovat vždy a pro každého. Víte, co to je? Hydratace! Nabídněte tělu vodu a hned bude překypovat energií. Naplňte vodou pleť a okamžitě získá plný a mladistvý vzhled.

Pleť se totiž musí kvůli přecházení mezi chladnými exteriéry a suchým, vyhřívaným vzduchem v interiérech potýkat s neustálými změnami teplot, které ji okrádají o důležitou hydrataci. Ztrácí tak energii, což má za následek vysušení, citlivost, „zestárlý vzhled“ a neschopnost správně pracovat. Chcete-li to napravit, dejte jí napít!

S pomocí značek NUTRILITETM a ARTISTRYTM vyřešíte hydrataci zevnitř i zvenčí. TRUVIVITY BY NUTRILITETM Powder Drink a Beauty Supplement se soustředí na okamžitou hydrataci zevnitř.

Tyto účinné doplňky stravy spojte s maximální podporou zvenčí, kterou zajistí ARTISTRY HYDRA-VTM Hydratační maska. Přestože vždy doporučuji celou kolekci ARTISTRY HYDRA-V, ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska je jednokrokové řešení pro zaneprázdněné ženy a muže každého věku s jakýmkoli typem pleti. Jedná se o plátýnkovou masku s pečlivě připraveným hydratačním složením, která okamžitě nasytí vnější vrstvy pleti vodou, minerálními látkami a antioxidanty.

ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska je mé nejoblíbenější hydratační ošetření. Během zimních měsíců je součástí mého pečujícího režimu minimálně dva večery v týdnu. Nabije mou pleť hydratací a připraví ji na následující náročný den. Čím hydratovanější je Vaše pleť na začátku dne, tím lépe se dokáže chránit a bránit významné ztrátě vlhkosti v jeho průběhu.

Hydratací pleti zevnitř i zvenčí „zapnete přívod“ energie, aby každá vrstva pleti a každá buňka dostala pořádně napít! A konečný výsledek? „Napumpovaná“, mladistvá a hydratovaná pleť, která září energií a jasem.

Můj oblíbený trik… použiji každou kapku výrobku v balení! Nanesu jej na celý krk a dekolt a také na paže a ruce!

Související obsah

Základy péče o pleť

ARTISTRY

více

Krásnou pleť můžeme mít i v zimě!

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím