Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jak na hydrataci

Krása

Nabijte po zimě svou pleť energií.

Zima se chýlí ke konci, takže přichází ideální čas nabít pleť energií a připravit ji na jaro. Mezi kroky, které můžeme pro obnovu pleti a těla učinit, existuje JEDEN trik, který bude zaručeně fungovat vždy a pro každého. Víte, co to je? Hydratace! Nabídněte tělu vodu a hned bude překypovat energií. Naplňte vodou pleť a okamžitě získá plný a mladistvý vzhled.

Pleť se totiž musí kvůli přecházení mezi chladnými exteriéry a suchým, vyhřívaným vzduchem v interiérech potýkat s neustálými změnami teplot, které ji okrádají o důležitou hydrataci. Ztrácí tak energii, což má za následek vysušení, citlivost, „zestárlý vzhled“ a neschopnost správně pracovat. Chcete-li to napravit, dejte jí napít!

S pomocí značek NUTRILITETM a ARTISTRYTM vyřešíte hydrataci zevnitř i zvenčí. TRUVIVITY BY NUTRILITETM Powder Drink a Beauty Supplement se soustředí na okamžitou hydrataci zevnitř.

Tyto účinné doplňky stravy spojte s maximální podporou zvenčí, kterou zajistí ARTISTRY HYDRA-VTM Hydratační maska. Přestože vždy doporučuji celou kolekci ARTISTRY HYDRA-V, ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska je jednokrokové řešení pro zaneprázdněné ženy a muže každého věku s jakýmkoli typem pleti. Jedná se o plátýnkovou masku s pečlivě připraveným hydratačním složením, která okamžitě nasytí vnější vrstvy pleti vodou, minerálními látkami a antioxidanty.

ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska je mé nejoblíbenější hydratační ošetření. Během zimních měsíců je součástí mého pečujícího režimu minimálně dva večery v týdnu. Nabije mou pleť hydratací a připraví ji na následující náročný den. Čím hydratovanější je Vaše pleť na začátku dne, tím lépe se dokáže chránit a bránit významné ztrátě vlhkosti v jeho průběhu.

Hydratací pleti zevnitř i zvenčí „zapnete přívod“ energie, aby každá vrstva pleti a každá buňka dostala pořádně napít! A konečný výsledek? „Napumpovaná“, mladistvá a hydratovaná pleť, která září energií a jasem.

Můj oblíbený trik… použiji každou kapku výrobku v balení! Nanesu jej na celý krk a dekolt a také na paže a ruce!

Související obsah

Základy péče o pleť

ARTISTRY

více

Krásnou pleť můžeme mít i v zimě!

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím