Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© shutterstock

Pro muže: jak se obléknout na svatbu

Krása

Dokonalá péče a outfit pro všechny typy obřadů.

Jste připraveni na nadcházející období svateb? Ať už jste ženich, na kterého se budou upírat všechny pohledy, nebo si na svatbě budete hledat vlastní nevěstu, poradíme Vám, jak působit svěže a elegantně.

Formální a semiformální oblečení: Klasika a kreativita

Oděv můžete pojmout dvěma způsoby. Pokud bude svatba tradiční a konzervativní, je nejjistější vsadit na klasiku. To znamená zvolit vhodnou košili a standardní kravatu k šedému nebo tmavě modrému obleku. K takovému, jaký byste si vzali na důležitou obchodní schůzku.

Možná ale nevěsta s ženichem působí v některé z kreativních profesí a Vy víte, že atmosféra na svatbě bude pohodová a moderní. Můžete tedy vyzkoušet méně tradiční barvu obleku, například švestkovou nebo olivově zelenou. Zkuste vsadit na košili se vzorem (například s puntíky), strukturovanou kravatu nebo hravé ponožky. Smoking noste jen na ty nejformálnější svatby, které dress code obvykle uvádí na pozvánce.

Neformální nebo žádný dress code

Je-li svatba uvolněná a není předepsaný žádný dress code, oblékněte se i přesto sofistikovaně a elegantně. Vsaďte tedy na oblečení ve stylu „smart casual“. Žádné tenisky, kraťasy ani trička. Vyzkoušejte sportovní sako a kvalitní džíny nebo knoflíkovou košili se stylovými kalhotami.

Formální oblečení na pláž

Svatby na pláži vyžadují lehký oblek ve světlé barvě, například béžový lněný oblek. Můžete jej zkombinovat s nažehlenou košilí v bílé nebo jiné světlé barvě. Je to jedna z příležitostí, kdy můžete jít bez kravaty a ukázat kotníky. Chodidla ale musí zůstat skrytá v semiformální obuvi, abyste stále vypadali elegantně.

Dokonalý styling

Ani ten nejlepší oblek na světě Vám nepomůže, pokud mu nebude odpovídat Vaše vizáž. Pečující řada pro muže HYMMTM je vhodná jak pro každodenní používání, tak pro výjimečné příležitosti. Před holením si tvář omyjte HYMM Energizujícím mycím gelem na obličej, což je jemný čisticí přípravek, který nevysuší Vaši pleť. Tři nezbytnosti při holení: HYMM Pěnivý gel na holení obsahuje výtažek z kořene lékořice, který pomáhá zklidňovat pleť. Povrchově aktivní látky změkčují vousy, aby bylo holení pohodlnější. Zásadní vliv na holení může mít také kvalitní žiletka. HYMM Holicí strojek se žiletkou s 5 břity se přizpůsobí všem konturám obličeje, dobře Vám padne do ruky a díky lubrikačnímu proužku s vitaminem E a aloe vera snadno klouže po pleti. Speciální zastřihovač kotlet, bradky a kníru je opatřen ochrannými prvky pro ještě bezpečnější holení. Nakonec sáhněte po HYMM Krému po holení. Má svěží vůni a hydratuje právě oholená místa, aniž by zanechával pocit mastnoty.

A to je všechno. Nyní jste připraveni oslnit na jarní svatbě!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím