Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/Wartenberg

Zbavte se suchých pramenů a krepatých konečků

Krása

Tři zimní potíže s vlasy, jak je vyřešit a jak na hebké lokny.

Zima může pro vlasy znamenat opravdu náročné období. Neustálé přechody mezi vytápěnými interiéry a suchým vzduchem venku může i zdravé prameny proměnit ve slámu. A nasadíte-li si pohodlnou čepici, možná ji ani nebudete chtít sundat, abyste se nemuseli potýkat se zplihlými vlasy a statickou elektřinou!

Zimní bitva s vlasovými potížemi ale nemusí skončit porážkou, pokud Vám pomůže pár kvalitních výrobků (díky, SATINIQUETM!). Níže naleznete tři nejčastější zimní problémy s vlasy a rychlá nápravná řešení.

1. Unavené a zacuchané prameny

Přivítejte zpět hebké a hedvábné kadeře! Investujte do kvalitních pečujících výrobků a používejte SATINIQUE Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem a Vyhlazující kondicionér s hydratačním účinkem. Tým výzkumu a vývoje společnosti Amway je vytvořil především pro suché a nepoddajné vlasy. Pozitivně nabitý patentovaný komplex EnerjuveTM obsahuje posilující lipidy a kreatin, které opravují negativní prvky zacuchaných a poškozených vlasů. Směs rostlinných složek a živin, jako je olej ze semen tungovníku a vitamin B5, podporují uhlazenost a lesk.

2. Krepaté konečky a poletující vlasy

Zkroťte poletující vlasy a chraňte jemné konečky s pomocí SATINIQUE Olejového séra na vlasy, které můžete použít jak na suché, tak na osuškou vysušené vlasy. Konečky, které v zimě vykukující z čepice, jsou vystaveny přírodním živlům a toto bezoplachové sérum pro ně představuje další vrstvu ochrany. Tento ošetřující přípravek proniká do každého pramene a chrání jej před poškozením při stylingu, např. při fénování a kulmování. Mastné a na hydrataci bohaté složky, jako je arganový a avokádový olej a olej ze semen tungovníku, Vašim vlasům v zimě poskytnou dostatečnou výživu.

3. Celkově vysušené vlasy

Pokud Vaše vlasy stále zlobí lámání, dopřejte jim jemnou a láskyplnou péči pomocí SATINIQUE Revitalizační masky. Tuto masku nanášejte na lámavé konečky a nechte působit 3 až 5 minut. Maska proniká hluboko do vlasu, a tak jej posiluje a chrání, zároveň napomáhá proti třepení, maska je velmi jemná, proto se může používat denně. Připomínáme, že jediný způsob, jak se trvale zbavit všech roztřepených konečků, je je ostříhat. Pokud se Vám boj s roztřepeným konečky nedaří, zvažte návštěvu kadeřníka.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím