Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©Schöttger Photography

Dokonalé dárky

Krása

Jak vybrat ty nejlepší vánoční dárky.

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Nemůžete se rozhodnout, co dát manželce, přítelkyni nebo sestře či kamarádce? Výběr vhodných vánočních dárků Vám pomohou zjednodušit naše rady, jak přijít s tím nejlepším vánočním řešením!

První otázka: Co se bude obdarovávanému líbit? Mnoho lidí dělá tu chybu, že kupují trendy novinky nebo dárky, které by nejraději dostali ONI SAMI, a vůbec se nesnaží o osobní přístup. Položte si otázku, zda by si obdarovávaný něco takového sám koupil. Pokud si stále nejste jistí, přečtěte si naše rady níže.

  1. Vybírejte dárky odpovídající věku a povaze.

  2. Zavzpomínejte, zda obdarovávaný nevyjádřil zájem o dárek určitého typu. Patří mezi jejich koníčky líčení nebo sport?

  3. Nevnucujte vlastní potřeby nebo přání osobě, pro kterou vybíráte dárek. Sežeňte jim něco, co opravdu ocení.

  4. Nesnažte se dárkem něco sdělit. I když to možná myslíte dobře, většinu lidí nepotěší, když jim krémem na problematickou pleť připomenete jejich potíže s akné.

  5. Zapřemýšlejte, jaký typ dárku byste chtěli věnovat. Praktický, nebo pro radost? Má řešit nějaké potíže? Měl by být pěkný na pohled?

  6. Jakmile se rozhodnete pro ideální řešení, zaměřte se na balení, aby byl dárek jedinečný. Díky krásné stuze nebo balicímu papíru bude Váš dárek nezapomenutelný.

Recept na úspěch

U žen vsaďte na jistotu s naším nejnovějším parfémem pro ženy ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum. Můžete vyzkoušet také ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Svítící lesk na rty v odstínech Real Red nebo Pink Sugar. Pokud máte na seznamu někoho, kdo chápe, že vnější krása začíná uvnitř, udělejte jim radost prvními nutrikosmetickými doplňky společnosti Amway TRUVIVITY BY NUTRILITE™. Značka nabízí dva doplňky stravy: Beauty Powder Drink a Beauty Supplement. Pokud chcete darovat opravdový luxus, je skvělou volbou ARTISTRY SUPREME LX™ Regenerační krém a Regenerační oční krém. Potěšte hned dva lidi a objednejte dvojitou dávku regenerované krásy! Nebo můžete udělat radost sami sobě!
Pro muže vyberte něco z rozsáhlé řady pečujících výrobků, výrobků na tvář a parfémů HYMMTM. Obsahují přírodní složky, které jsou jemné k pleti, jako například HYMM Gel na holení.

Související obsah

Podtrhněte svou ženskost novou vůní

Vůně

více

Dárkové balíčky od ARTISTRY!

Speciální nabídky

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím