Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zbavte se o svátcích stresu

Krása

Pečujte o sebe i ve vánočním období.

Přestože je jednodušší starat se o všechny a všechno okolo, musíme pečovat i o sebe. Jak říká můj manžel: „Když je spokojená maminka, jsou spokojení všichni.“ A rozhodně má pravdu. Jednoduše řečeno, Vaše spokojenost se sebou samým se odráží ve všem, co děláte, a vše pak děláte ještě o něco lépe.

Na Vaší pleti se ale odrazí opravdu úplně všechno. Uprostřed chaosu nesmíte zapomínat, že pleť nejen cítí stres celého těla, mozku a života … ale vše se na ní i projevuje. Je proto zcela nezbytné dodržovat během tohoto hektického období každodenní pečující režim a i já v této době o pleť pečuji ještě intenzivněji než obvykle. Přidávám proto do svého každodenního pečujícího režimu dva ošetřující výrobky. Ráno před nanesením séra přidám ARTISTRY™ Vitamin C + výtažek z divokého jamu a večer před sérem nanesu ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Obnovující sérum na 14 nocí. Všichni víte, že jsem stoupencem jednoduchosti; vím ale, kdy má pleť potřebuje víc! Nejlepší je ale můj další trik. Nechávám si tubu ARTISTRY HYDRA-V™ Osvěžujícího gel-krému na oči v lednici. Po očištění, tonizaci a ošetření pleti nanesu pod své unavené a opuchlé oči právě tento vychlazený hydratační oční krém. Pak přidám buď ARTISTRY YOUTH XTEND™ Vyživující oční krém, nebo ARTISTRY SUPREME LX™ Regenerační krém. Ano, na den používám dva výrobky na oči! Spodní vrstva vychlazeného hydratačního krému pleť zchladí a uzamkne v ní vodu. Krémy ARTISTRY YOUTH XTEND a ARTISTRY SUPREME LX se pak zaměří na známky stárnutí.

Pitím ke krásné pleti

Abyste se mohli soustředit na své povinnosti, musíte si udržovat dostatek energie a jasnou mysl. K tomu stačí dodržovat čtyři pravidla. Zaprvé, kvalitní spánek. Zadruhé, dostatečná hydratace. Pro správnou hydrataci těla je třeba vypít alespoň osm sklenic vody denně. Skvělým doplňkem k tekutinám jsou doplňky stravy TRUVIVITY BY NUTRILITE™. Zatřetí, každodenní živiny. Účinky, jaké esenciální vitaminy a minerální látky mají na celkové zdraví a fungování těla, jsou nenahraditelné. NUTRILITE™ Daily nebo NUTRILITE DOUBLE X™ nabízí tělu základní denní porci živin. A v neposlední řadě je zde cvičení. Netvrdím, že musíte uběhnout maraton.Troška cvičení navíc Vám ale dodá energii a vylepší výdrž a soustředění. Takže nejezděte výtahem, ale choďte po schodech. Po probuzení věnujte pět minut protahování. Běžte na procházku nebo si zaběhat nebo při přípravě večeře tancujte s hudbou. Každá troška pomůže.

Dopřávejte si… ale zdrženlivě!

Znáte úsloví „smetí dovnitř, smetí ven“? Když do auta nalijete špatný benzín, bude mít špatný výkon. Když si budete do úst vkládat nezdravá jídla, nebude Vaše tělo dobře fungovat. Jíst zdravě ale není během vánočního období vždy jednoduché. Sladkosti, dobrůtky, sacharidy, tuky… to vše završené alkoholem a slazenými nápoji. Ano, určitě si dopřávejte, ale dávejte si pozor na to, jak moc! Abyste pak svých voleb nelitovali a nemuseli se následujících šest týdnů zbavovat kil navíc. Chcete-li zůstat štíhlí a svátky si řádně užít, jezte zdravě!

Svátky jsou tu, takže si je vychutnejte naplno. Užívejte si smích, světla, čas s rodinou a přáteli a hlavně… buďte naprosto neodolatelní!

Související obsah

Krásnou pleť můžeme mít i v zimě!

ARTISTRY

více

S maskou, nebo bez masky?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím