Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©Gettyimages/Daly and Newton

Luxusní lázně u Vás doma

Krása

Pečujte o svou krásu, své tělo i duši ve vlastní uklidňující oáze.

V kolotoči vánočních svátků, stresujících nákupů a hlavně večírků, které trvají až do rána, se snadno unavíme a vyčerpáme. I pokud byste se mohli dostat do lázní, kdo na to má nyní čas? Nový plán: vytvořte si osobní lázně u sebe doma!

Nejprve napusťte vanu. Tak moc jsme si zvykli na rychlé sprchy, že zapomínáme, jak může uvolňující horká koupel změnit celý náš den! Jedno varování: voda by neměla být příliš vřelá. Také byste ve vaně neměli zůstávat příliš dlouho, protože by mohlo dojít k podráždění nebo vysušení Vaší pleti. Chcete-li si připravit opravdu poklidné prostředí, nechejte telefon v kuchyni a vypněte zvuk. Nyní Vám představíme několik nápadů, jak si v koupelně vytvořit profesionální lázně:

© ©Shutterstock
  1. Hudba a osvětlení. Obojí by mělo být minimální, nejlépe jen svíčky a jemná relaxační hudba nebo zvuky přírody.

  2. Klíčová je vůně. Aromaterapeutické vůně, jako je levandule, šeřík a santalové dřevo, Vám pomohou se rychle uvolnit. Vzduch provoníte i zahříváním přírodních olejů.

  3. Zatímco si budete užívat teplíčko, zbavte se nečistot všedního dne pomocí G&H NOURISH+™ Sprchového gelu s obsahem přírodních složek.

  4. Hřejivé osušky. Toto je pro Vás možná trošku překvapení! Pokud nemáte nahřívací stroj nebo vyhřívaný věšák, můžete osušku namočit do vody po koupeli a položit si ji na ramena.

  5. Nezapomeňte na hydrataci! Připravte si citronovou nebo okurkovou vodu, stejně jako profesionálové.

  6. OBROVSKÝ župan. Nic nenavodí luxusní atmosféru lépe než měkký bavlněný župan nebo kimono. Pečujte o sebe jako královna (nebo král)! Po osušení naneste G&H NOURISH+ Tělové mléko, které v pleti uzamkne hydrataci, takže bude vypadat zdravě.

Nakonec nezapomeňte, že lidé navštěvují lázně, aby změnili svůj životní styl a našli cestu k optimální kondici. Pamatujte, že pečovat o krásu, tělo i duši je třeba zdravým přístupem k výživě, hydratací, rovnováhou mezi prací a soukromým životem a také cvičením.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím