Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vrchol luxusu a krásy

Krása

Pomozte pleti omládnout až o 15 let s tou nejluxusnější péčí.

V posledních letech udělala věda v oblasti péče o pleť obrovské pokroky a posunula kosmetiku na novou úroveň. Na trhu nyní naleznete výrobky, které jsou schopny nejen zabránit vzniku viditelných známek stárnutí, ale dokonce je i odstranit. Všechny při pravidelném používání slibují spolehlivé a efektivní výsledky.

Účinné složení, ohromující výsledky

Zákaznicím již nabízíte úžasné řady prvotřídních výrobků pro řešení nejčastějších potřeb pleti. ARTISTRYTM HYDRA-VTM, IDEAL RADIANCETM, YOUTH XTENDTM, ESSENTIALSTM a INTENSIVE SKINCARETM pomáhají pleť hydratovat a chránit, rozjasnit, zlepšovat problémové oblasti a obnovovat její mladistvý, zářivý vzhled. Vaše zákaznice jim důvěřují a sestavují z nich pečující řešení na míru.

Letos v létě uvádíme na trh zbrusu novou řadu určenou pro ženy, které vyžadují to nejlepší v luxusní péči o pleť: ARTISTRY SUPREME LXTM Systém. Nabízí technologicky pokročilé výrobky proti stárnutí pleti na tváři, krku a v okolí očí, které pleť chrání, opravují dřívější poškození a podporují a zlepšují přirozenou schopnost pleti získávat energii.

„Tyto kmenové buňky jsou nesmrtelné! Opravdu jsme dosáhli vrcholu luxusu a krásy.“

Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť společnosti Amway

Co tedy odlišuje ARTISTRY SUPREME LX Systém od ostatních řad značky ARTISTRY? Kombinace účinných složek, které jsme vyvinuli ve spolupráci se světově proslulým botanickým výzkumným centrem a světovou jedničkou v botanice.

Věda stojící za výrobkem

Gardénie je již dlouho oblíbená pro svou vůni a nyní objevujeme její přínosy i v péči o pleť. Jeden typ této rostliny, gardénie jasmínovitá, obsahuje kmenové buňky, které nestárnou. Díky své nesmrtelnosti má gardénie jasmínovitá dostatek energie, aby prospívala i v těch nejdrsnějších podmínkách na planetě. Vědci pracující pro značku ARTISTRY extrahovali kmenové buňky gardénie do účinného elixíru, který pomáhá synchronizovat mladistvý biorytmus pleti a obnovuje její mladistvou energii.

Výsledkem je pleť, která se zcela promění, protože výrobky odstraní hned několik známek stárnutí. Jak říká Michelle D’Allaird: „Tyto kmenové buňky jsou nesmrtelné! Opravdu jsme dosáhli vrcholu luxusu a krásy.“

ARTISTRY SUPREME LX využívá také technologii CellEffect24 Complex, jejíž složky (třešně acerola a špenát) získáváme z farem NUTRILITE™. Výrobky jsou rovněž obohaceny o cenné šupinky 24karátového zlata. Společně tyto účinné složky zvyšují energetický index pleti až 68krát* a pomáhají jí tak omládnout až o 15 let.

ARTISTRY SUPREME LX Regenerační krém je technologicky nejvyspělejší krém proti stárnutí pleti, jaký kdy vědci pracující pro značku ARTISTRY vyvinuli. Je vhodný pro každý typ pleti včetně citlivé. Nanesením krému dvakrát denně podpoříte všechny důležité funkce pleti: pleť bude okamžitě jemnější, hladší a zářivější. Minimalizuje viditelnost jemných i hlubších vrásek na tváři i krku, zvyšuje pružnost pleti a snižuje viditelnost nedokonalostí.

ARTISTRY SUPREME LX Regenerační oční krém zjemňuje a vyhlazuje pleť v okolí očí. Minimalizuje viditelnost jemných vrásek, tmavých kruhů, pytlů a opuchlin pod očima. Sníží také viditelnost hlubších vrásek, tmavých skvrn a nedokonalostí. Zlepšuje pružnost pleti, takže celé oční okolí bude vypadat pevněji a mladistvěji.

Oba krémy také skvěle fungují pod make-upem. Jsou bohaté a luxusní a jejich používání je opravdové potěšení! Více se dozvíte v naší videonahrávce:

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

*Energetický index se testuje metodou in-vitro v lidských kožních fibroblastech za použití směsice složek ARTISTRY SUPREME LX (obsahuje i výtažky s kmenovými buňkami gardénie jasmínovité a CellEffect24 Complex)

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím