ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Trio úspěchů

Krása

Michelle D’Allaird vysvětluje jednoduchou strategii křížového prodeje tří vynikajících kolekcí.

V dnešní společnosti se vše zdá být velmi komplikované. Máme spoustu práce se svým životem, rodinou, zaměstnáním, podnikáním … ve skutečnosti je ale všechno docela jednoduché. Jsme to my, kdo věci ztěžujeme.

Život i dosažení úspěchu mohou být hračka. Důležitá je ale jedna věc: jednoduchý a spolehlivý základ. Základ, na kterém lze stavět. Jádrem konceptu „trio úspěchů“ jsou tři výrobkové řady z oblasti výživy, krásy a péče o tělo. Tři úžasné kolekce, které jsou nejen základem svých kategorií, ale i komplexního obchodního úspěchu.

Mezi klíčové prvky výživy patří základní mikronutrienty jako vitaminy, minerální látky a fytonutrienty a rovněž makronutrienty jako bílkoviny a mastné kyseliny. Tyto látky tělo společně udržují v optimální kondici. NUTRILITE™ Daily a NUTRILITE DOUBLE X™ tělu dodávají skupiny vitaminů a minerálních látek, které potřebuje ke správnému vykonávání stovek věcí nutných k životu. Bílkoviny jsou stavební bloky těla. Jejich užíváním v práškové formě všem buňkám v těle dodáte schopnost růst, opravovat se a úspěšně vykonávat svou funkci. Omega-3 mastné kyseliny podporují krevní oběh a tělesnou aktivitu. Tyto základní prvky jsou nezbytné pro každého člověka, bez ohledu na věk nebo životní styl. Jakmile tělu dodáte tyto základní a nezbytné živiny, rychle si uvědomíte blahodárné účinky doplňků stravy.

Dokonalá kombinace

Kombinace pečujících výrobků řady essentials by ARTISTRY™ se stane základem Vaší krásné pleti. Tyto výrobky pro čištění a hydrataci jsou určeny obzvláště pro ty, kdo s péčí o pleť začínají, a pro mladší ženy, které se o pleť chtějí dobře starat. Jsou ale vhodné pro všechny typy pleti a pro ženy každého věku a etnického původu. Součástí řady jsou čtyři jednoduché základní pečující výrobky, které budou ženy chtít používat každý den!

Řada péče o tělo G&HTM je základem optimální kondice celé rodiny. Obsahuje vysoce kvalitní výrobky, které se postarají o každý centimetr Vašeho těla. Byla vyvinuta tak, aby ji k výživě, osvěžení a ochraně mohli používat všichni členové rodiny od tří let věku. Tuto kolekci jsem si opravdu zamilovala. Brzy zjistíte, že se bez některého z výrobků G&H neobejdete v žádném pokoji svého domova. Tělové mycí přípravky, mýdla, emulze, krém na ruce, deodorant a antiperspirant všichni používáme každý den!

Tyto kolekce jsou Vaším základem a jednoduchým řešením pro budování úspěchu!

Související obsah

Péče proti stárnutí pleti

ARTISTRY

více

Co je příčinou stárnutí? Cukr!

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Opravdu potřebuji tonikum?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím