Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Trio úspěchů

Krása

Michelle D’Allaird vysvětluje jednoduchou strategii křížového prodeje tří vynikajících kolekcí.

V dnešní společnosti se vše zdá být velmi komplikované. Máme spoustu práce se svým životem, rodinou, zaměstnáním, podnikáním … ve skutečnosti je ale všechno docela jednoduché. Jsme to my, kdo věci ztěžujeme.

Život i dosažení úspěchu mohou být hračka. Důležitá je ale jedna věc: jednoduchý a spolehlivý základ. Základ, na kterém lze stavět. Jádrem konceptu „trio úspěchů“ jsou tři výrobkové řady z oblasti výživy, krásy a péče o tělo. Tři úžasné kolekce, které jsou nejen základem svých kategorií, ale i komplexního obchodního úspěchu.

Mezi klíčové prvky výživy patří základní mikronutrienty jako vitaminy, minerální látky a fytonutrienty a rovněž makronutrienty jako bílkoviny a mastné kyseliny. Tyto látky tělo společně udržují v optimální kondici. NUTRILITE™ Daily a NUTRILITE DOUBLE X™ tělu dodávají skupiny vitaminů a minerálních látek, které potřebuje ke správnému vykonávání stovek věcí nutných k životu. Bílkoviny jsou stavební bloky těla. Jejich užíváním v práškové formě všem buňkám v těle dodáte schopnost růst, opravovat se a úspěšně vykonávat svou funkci. Omega-3 mastné kyseliny podporují krevní oběh a tělesnou aktivitu. Tyto základní prvky jsou nezbytné pro každého člověka, bez ohledu na věk nebo životní styl. Jakmile tělu dodáte tyto základní a nezbytné živiny, rychle si uvědomíte blahodárné účinky doplňků stravy.

Dokonalá kombinace

Kombinace pečujících výrobků řady essentials by ARTISTRY™ se stane základem Vaší krásné pleti. Tyto výrobky pro čištění a hydrataci jsou určeny obzvláště pro ty, kdo s péčí o pleť začínají, a pro mladší ženy, které se o pleť chtějí dobře starat. Jsou ale vhodné pro všechny typy pleti a pro ženy každého věku a etnického původu. Součástí řady jsou čtyři jednoduché základní pečující výrobky, které budou ženy chtít používat každý den!

Řada péče o tělo G&HTM je základem optimální kondice celé rodiny. Obsahuje vysoce kvalitní výrobky, které se postarají o každý centimetr Vašeho těla. Byla vyvinuta tak, aby ji k výživě, osvěžení a ochraně mohli používat všichni členové rodiny od tří let věku. Tuto kolekci jsem si opravdu zamilovala. Brzy zjistíte, že se bez některého z výrobků G&H neobejdete v žádném pokoji svého domova. Tělové mycí přípravky, mýdla, emulze, krém na ruce, deodorant a antiperspirant všichni používáme každý den!

Tyto kolekce jsou Vaším základem a jednoduchým řešením pro budování úspěchu!

Související obsah

Péče proti stárnutí pleti

ARTISTRY

více

Co je příčinou stárnutí? Cukr!

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Opravdu potřebuji tonikum?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím