Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Promluvme si o mužích

Krása

Jak na křížový prodej výrobkových řad Amway při jednání s pánskými zákazníky.

Řada pečujících výrobků HYMMTM byla vytvořena pro zaneprázdněné moderní muže a nabízí množství příležitostí ke křížovému prodeji dalších výrobkových řad Amway. Pomozte zákazníkům vkročit do nového dne dokonale upraveni a podpořte jejich optimální kondici doplňky stravy NUTRILITETM a nápoji XSTM.

Dokonalé oholení

Nejdříve zákazníkům představte HYMM Gel na holení a HYMM Pěnivý gel na holení. Oba jsou skvělými pomocníky při tvarování vousů nebo dokonale hladkém oholení. Podobně jako mnoho dalších výrobků Amway obsahuje i řada HYMM přírodní složky šetrné k pleti: například výtažek ze semínek fenyklu v HYMM Gelu na holení obsahuje esenciální oleje, které změkčí vousy a při holení zklidní pleť. HYMM Gel na holení je průhledný, takže s ním snadno vytvoříte přesné linie podél tváří nebo pod bradou. Společně s HYMM Holicím strojkem se žiletkou s 5 břity jsou ideální k úpravě vousů dle dnešních módních trendů.

Použít můžete rovněž HYMM Pěnivý gel na holení, který se promění v bohatou pěnu a zlepšuje klouzání břitů po pleti a zároveň o pleť pečuje. Je obohacený o rostlinný výtažek z kořene lékořice, který snižuje podráždění. Povrchově aktivní látky zase vousy změkčují, čímž usnadňují holení.

Textura a definice

Má-li zákazník zájem o přípravky na holení, zeptejte se ho i na oblíbený účes. Jaký šampon používá? Řídnou mu vlasy? A jaké výrobky používá k vytváření účesu?

Doporučte mu vlasové přípravky SATINIQUETM (všechny jsou vhodné pro muže) a předveďte, jak mohou vlasy vypadat po nanesení SATINIQUE Tvarovacího vosku na vlasy s matným efektem. Je ideální pro krátké účesy, kterým dodá texturu a definici. Maličká troška zkrotí neposlušné vlasy, oddělí prameny a definuje tvar účesu. Zároveň vlasy nezanechá mastné a účes zafixuje na celý hektický den.

Život plný vzruchu

Využijte příležitost představit zákazníkům i další výrobky Amway vhodné pro moderní a hektický životní styl. Nápoj na podporu imunity NUTRILITE Phyto2GOTM Vás nabije vitaminem C a zinkem, takže je ideálním doplňkem pro všechny, kdo žijí aktivně. Stačí láhev naplnit vodou, otočit zátkou a budete si moci okamžitě vychutnat směs živin na podporu imunity, kdykoli a kdekoli. Vezměte s sebou několik zátek na další ukázku výrobků a rozdejte je zákazníkům!

Využijte rovněž příležitost doporučit XS Magnesium Sticks. Mají osvěžující citronovou příchuť a každý sáček obsahuje 250 mg hořčíku, který přispívá ke správnému fungování svalů a nervů a pomáhá snižovat únavu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím