Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Tom Merton/gettyImages

Připravte se na slavnostní večírky

Krása

Přichází Silvestr, jste připraveni? Pomůžeme Vám vypadat a cítit se neodolatelně.

Vánoční svátky se rychle blíží a s nimi i čas stylových oslav. Hoďte se do gala, načerpejte energii a zahrňte své drahé i sebe jedinečnými dárky. Přinášíme Vám několik rad pro muže a ženy:

Líčení na večírek

Značka ARTISTRY™ představila letošní styl líčení na večírky, jehož hlavní dominantou jsou kouřové kočičí oči. V této videonahrávce nám Rick DiCecca poradí, jak toto nádherné líčení vykouzlit v několika snadných krocích.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Nejdříve svou pleť sjednoťte ARTISTRY EXACT FIT™ Podkladovou bází pod make-up a ARTISTRY EXACT FIT Dlouhotrvajícím podkladovým make-upem. Zafixujte ARTISTRY EXACT FIT Sypkým pudrem. Vašim očím dodá barvu a hloubku ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů – náplň Plumberry. Oči poté jemně kouřově orámujte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tekutou linkou na oči a Dlouhotrvající tužkou na oči. Celé líčení zakončete ARTISTRY SIGNATURE EYES Výrazně prodlužující řasenkou – Black, která Vám vykouzlí naprosto fantastické řasy.

Upravený a neodolatelný

I muži chtějí na oslavách konce roku vypadat a cítit se co nejlépe. Přípravu na večírek Vám usnadní značka HYMM™, a to v pohodlí Vaší vlastní koupelny.

Osvěžte se ve sprše od hlavy až k patě s HYMM Vlasovým a tělovým šamponem 2v1. Poté se pusťte do péče od krku nahoru. Řada výrobků HYMM na holení Vám pomůže při úpravě plnovousu, kotlet a kníru nebo při hladkém oholení. Všechny tyto výrobky byly vyvinuty a vytvořeny tak, aby byly k pleti šetrné během holení i po něm. Například HYMM Krém po holení obsahuje aloe vera a vitamin E, které pleť zklidňují.

Odjíždíte na svátky pryč? Spolehněte se na HYMM Cestovní sadu. Může se stát i úžasným drobným dárkem.

XS – Váš parťák na párty

Potřebujete zůstat vzhůru dlouho do noci a celý večer se dobře bavit? Pak je Vaším nejlepším přítelem nápoj XS™ Power Drink. Vyberte si svou oblíbenou příchuť a nápoj popíjejte, zatímco se budete na večírek připravovat. Než odejdete z domu, budete nabití energií a skvěle připraveni se bavit! Plechovku můžete vypít rovněž těsně předtím, než se vrhnete na taneční parket. Udrží Vás na nohou celý večer.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím