Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Sam Edwards/Getty Images

Dokonalá péče i na cestách

Krása

Chystáte se na pracovní cestu? Vyrážíte do posilovny? Značka HYMM představuje dva nové výrobky, které splní všechny Vaše potřeby při holení.

Zajisté jste již poznali fantastické výhody nedávno zmodernizované řady HYMM™ Péče o pleť pro muže. Ať už Vy nebo Vaši zákazníci toužíte po superhladkém oholení, strništi nebo dokonalém plnovousu, tyto výrobky splní veškeré Vaše požadavky v oblasti pohodlí i účinnosti.

Na začátku hospodářského roku tedy do této řady přidáváme dvě úžasné novinky: HYMM Pěnivý gel na holení a praktickou HYMM Cestovní sadu. Tyto zajímavé doplňky stávající řady lze snadno propagovat v rámci křížového prodeje, zatímco zákazníkům představujete jiné výrobky.

Bohatý, jemný a zklidňující

© Lumina Images/stocksy

Nový HYMM Pěnivý gel na holení zajistí pleti každého typu pohodlné oholení od začátku až do konce. Již žádná podráždění pleti po holení!

Gel obsahuje maziva a povrchově aktivní látky, které vousy změkčí. Navíc se přemění na lehkou a bohatou pěnu, po které bude HYMM Holicí strojek se žiletkou s 5 břity snadno klouzat. Gel pleť zklidňuje a zároveň o ni pečuje. Obsahuje extrakt z kořene lékořice, allantoin, aloe vera a heřmánek. Po umytí teplou vodou zanechají tyto jemné zklidňující složky na Vaší tváři příjemnou svěží vůni.

Chcete-li pleť ještě více zklidnit, naneste po oholení nemastný HYMM Krém po holení s jedinečnou vůní.

Cestování nalehko

Většina z nás se na pracovní cesty snaží vydávat nalehko. Obrovskou výhodou řady HYMM je její elegantní a praktická HYMM Cestovní sada, kterou si můžete snadno zabalit do kufru. A skvěle se hodí i do posilovny!

Součástí HYMM Cestovní sady jsou tři výrobky v cestovní velikosti (30 ml): HYMM Gel na holení s extraktem ze semínek fenyklu, HYMM Krém po holení s aloe vera a praktický HYMM Vlasový a tělový šampon 2v1. Výrobky jsou shodné s jejich většími verzemi, jsou jen drobnější a tedy i vhodnější na cesty. Díky 30ml objemu a značkové průhledné tašce se skvěle hodí do letadla, pokud si berete pouze příruční zavazadlo.

HYMM Kuličkový deodorant sice není součástí sady, ale s obsahem 100 ml je rovněž příjemně kompaktní a snadno se s ním cestuje. Obsahuje extrakt z listů šalvěje, který brání zápachu.

HYMM Cestovní sadu skvěle využijete také při navazování komunikace se zákazníky. Umožňuje jim totiž se s výrobky seznámit, oblíbit si je a pravidelně se k nim vracet!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím