Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Philipp Nemenz/Getty Images

Fotosoutěž s #hydravivity

Krása

Zveřejněte své selfíčko a získáte šanci vyhrát úžasnou sadu výrobků! Více se dozvíte v článku.

Všichni se snažíme, aby naše pleť byla co nejkrásnější. Jaký je ale klíč k rozluštění tohoto tajemství? Pečovat o pleť nejen zvenčí, ale i zevnitř! Doplňky stravy TRUVIVITY BY NUTRILITE™ se zaměřují na vnitřní krásu a pomohou Vám odhalit zářivější, podmanivější a jasnější „já“. Výrobky ARTISTRY HYDRA-V™ zajišťují maximální hydrataci, takže Vaše pleť bude zdravější než kdy dříve. Společně představují každodenní celostní režim péče o pleť.

Fotosoutěž #hydravivity

Na základě úspěchu tohoto vysoce účinného spojení kosmetiky a výživy spustila společnost Amway na sociálních sítích nové videonahrávky s ohlasy VPA a nyní také soutěž #hydravivity.*

Podělte se o svou krásu s námi i s celým světem! Než se ráno nalíčíte, vyfoťte své selfíčko, které podtrhuje Vaši každodenní krásu. Zveřejněte je na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru s hashtagem #hydravivity. Fotografii s tímto hashtagem můžete rovněž zaslat v soukromé zprávě na stránky NUTRILITE Europe na Facebooku a ARTISTRY Europe na Facebooku .

Fotografie budou shromážděny a znovu zveřejněny v účtu společnosti Amway na Instagramu „Twice As Beautiful“ (Dvakrát krásnější). Soutěž potrvá pět týdnů a 15 účastníků bude odměněno ARTISTRY HYDRA-V Power Systémem a balíčkem TRUVIVITY BY NUTRILITE.

Moc se těšíme na Vaše selfíčka!

Při propagaci nezapomeňte používat i další oblíbené hashtagy, jako je #HydraV a #Truvivity. V následujících týdnech si budete také moci přečíst opravdové příběhy VPA z celé Evropy o tom, jak tyto dvě kolekce zlepšily jejich pleť a podpořily jejich podnikání.

* Klikněte sem a přečtěte si všeobecné podmínky soutěže.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím