Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© alamy/Juice Images

Dynamická dvojice pro zdravě vyhlížející pleť

Krása

Značky NUTRILITE a ARTISTRY společně pečují o Vaši pleť zevnitř i zvenčí.

Společnost Amway spojila vědomosti z oblasti krásy a správné výživy a vytvořila dvě řady výrobků: Kolekci ARTISTRY HYDRA-VTM a TRUVIVITY BY NUTRILITETM, které společně představují celostní přístup k vyživené a dobře hydratované pleti. Nutrikosmetika a luxusní péče o pleť společně působí na různých úrovních, čímž zajišťují celostní a efektivní péči pro hydratovanou, zdravě vyhlížející pleť.

Výživa pleti zevnitř

TRUVIVITY by NUTRILITE podporuje pleť zevnitř. Péče sestává ze dvou kroků a využívané živiny pochází z rostlinných složek. TRUVIVITY by NUTRILITE Beauty Powder Drink obsahuje vitamin C, který podporuje tvorbu kolagenu. TRUVIVITY by NUTRILITE Beauty Supplement obsahuje vitamin C, vitamin A a zinek, které pleťové buňky chrání po celou noc.

Hydratace dodaná zvenčí

Řada výrobků ARTISTRY HYDRA-V zajišťuje hloubkovou hydrataci a pečuje o pleť zvenčí. Součástí kompletní řady sedmi pečujících výrobků je i Power Systém tří výrobků pro smíšenou až mastnou pleť, pro suchou pleť a pro všechny typy pleti. Výrobky z kolekce ARTISTRY HYDRA-V jsou určeny pro ženy od 25 let a obsahují exkluzivní složky, jako je voda z norských fjordů, která pleti dodá hydrataci, himálajské růžové minerály, které pleti zajistí nezbytné živiny, a plody havajské palmy acai, které pleť revitalizují.

Účinná dvojice na den i noc

Společně tyto dvě prvotřídní řady výrobků tvoří cennou a účinnou kombinaci, která Vám pomůže k neodolatelné a zdravě vyhlížející pleti.

DEN:

Aby byla Vaše pleť každý den co nejkrásnější, vypijte každé ráno TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Powder Drink a pokračujte režimem péče o pleť ARTISTRY HYDRA-V.

1. TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Powder Drink (119405)​
2. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pěnový čisticí přípravek (117642)​
3. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pleťové tonikum (117644)
4. ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum (117650)
5. ARTISTRY HYDRA-V Vyživující gel-krém (117648)
6. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči (117649)

NOC:

Na konci dne se nezapomeňte odlíčit a připravit pleť na obnovu během spánku s pomocí pěti výrobků řady ARTISTRY HYDRA-V. Nezapomeňte rovněž užít TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Supplement, který pleť pomáhá přes noc chránit.

1. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pěnový čisticí přípravek (117642)
2. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pleťové tonikum (117644)
3. ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum (117650)
4. ARTISTRY HYDRA-V Vyživující gel-krém (117648)
5. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči (117649)
6. TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Supplement (119407)

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím