Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

360° pohled na HYMM

Krása

Nejmodernější videotechnologie představuje zajímavý prodejní nástroj na podporu inovované řady péče o tělo pro muže.

Vylepšená složení, nové výrobky a sofistikovaná balení činí z HYMMTM Péče o tělo pro muže naprosto fantastickou řadu! Nic nenadchne zákazníky víc než 360° videonahrávka. První video společnosti Amway vytvořené s pomocí této špičkové techniky Vám umožní bez omezení sledovat vše, co se ve filmu děje (seshora, zespodu, zprava, zleva i odkudkoli odjinud), a informace naplno využít. Videonahrávku můžete sledovat na svém počítači, notebooku i na mobilních zařízeních , jako jsou tablety a mobilní telefony (se systémem Android a iOS). Na mobilních zařízeních nezapomeňte videonahrávku otevírat prostřednictvím aplikace YouTube. Při sledování na počítači nebo notebooku je nejlepší používat prohlížeče Opera, Chrome a Mozilla. A to není vše! S pomocí kartonových brýlí si můžete vychutnat virtuální realitu i na svém mobilním telefonu !

Život sebevědomého muže HYMM

Ve filmu vstoupíme do světa úspěšného muže, který ví, jak o sebe pečovat, a výrobky HYMM jsou důležitou součástí každého jeho dne. Prožijeme s ním jeden den v jeho životě a budeme ho v jeho prostředí pozorovat během cvičení, osvěžení v koupelně a při práci v kanceláři. V průběhu videonahrávky mohou diváci otáčet kamerou o celých 360°, a dozvědět se tak ještě více o dni našeho hrdiny a všímat si zábavných detailů z prostředí, kde žije. Chcete-li se na videonahrávku podívat na YouTube, klikněte sem!

Zaměřeno na prodej

S pomocí tohoto inovativního a technicky pokročilého nástroje bude snadné zaujmout pozornost potenciálních zákazníků a dokonale na ně zapůsobit kvalitními výrobky řady HYMM.

Chcete-li videonahrávku sledovat na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony, otevřete ji v aplikaci YouTube . Kartonové brýle navíc představují cenově dostupný způsob, jak se zcela ponořit do virtuální reality. Pokud byste videonahrávku raději sledovali na standardním počítači, použijte některý z následujících prohlížečů: Chrome, Opera nebo Firefox.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím