Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages

Nezbytnosti, bez kterých se VPA na cestách neobejde

Krása

Odjíždíte na dovolenou nebo pracovní cestu? Díky našemu cestovnímu seznamu a radám k balení se vše obejde bez stresu.

Má Vaše pleť na pláži sklony k vysoušení? Krepatí se Vaše vlasy ve vlhkém prostředí? Ať už v létě cestujete za zábavou nebo za prací, sami nebo s rodinou, nemusíte mít obavy. S sebou si totiž vezete vhodné výrobky, které dehydrataci způsobené vysokými teplotami zabrání.

Aby Vaše pleť zůstala hebká a jemná, musíte být opatrní a neustále používat kosmetické a pečující výrobky s ochranným faktorem (SPF). Na den i na noc je rovněž třeba ji hydratovat a dodávat jí vlhkost. Nezapomeňte ale, že to samé platí i pro vlasy. I pokud nosíte klobouk, pro jistotu používejte ještě výrobky speciálně vyvinuté k ochraně barvy a textury Vašich vlasů.

Níže Vám přinášíme nejužitečnější rady k balení!

1) Ochrana před sluncem

ARTISTRY EXACT FIT™ Podkladová báze pod make-up
Chraňte svou pleť před ultrafialovými paprsky! Tato báze nabízí faktor SPF 35 UVB/UVA PA+++, a poskytuje tak ochranu před škodlivými vlivy nejrůznějších prvků okolního prostředí.

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Průsvitná rtěnka – Clear Balm
Jemný a průsvitný balzám na rty s faktorem SPF 15 a vitaminem E Vaše rty na dovolené ochrání před vysycháním způsobeným sluncem a vodou. Můžete jej ale k péči o rty použít kdykoli.

2) Hydratace

ARTISTRY HYDRA-V™ Vyživující pleťové koncentrované sérum
Tento účinný pečující výrobek by měl vévodit každému seznamu. Obsahuje posilující složky a speciální kapky obohacené o vitaminy, které pleti dodají hydrataci.

ARTISTRY HYDRA-V Vyživující gel-krém
Uchovejte svou pleť vyživenou i ve vysokých teplotách. Tento středně hustý krém se rychle vstřebává a pomáhá udržovat úroveň hydratace a vlhkosti v pleti.

ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska
Pokud cítíte, že je Vaše pleť vysušená, dodejte jí rychlou a účinnou dávku vlhkosti s pomocí hydratační naší Hydratační masky. Ideální na cesty!

HAND SERIES Krém na ruce a nehty
Ať už se chystáte kamkoli, vezměte si s sebou několik tub pro celou rodinu. Arganový olej a vitamin E hydratují vysušenou pleť a zklidňují podráždění.

3) Zkroťte krepaté vlasy

SATINIQUE™ Šampony a Kondicionéry
Ať už Vaše vlasy potřebují vyhladit, opravit poškození, chránit barvu nebo dodat objem, vždy Vám pomohou naše speciálně vyvinuté šampony a kondicionéry.

SATINIQUE Ochranný sprej s dvojitým účinkem
Braňte svou barvu před blednutím! Tento exkluzivní výrobek obsahuje speciální změkčující složky a ochranu před sluncem, které obzvláště barvené vlasy chrání před škodlivými účinky UV záření a slané vody.

SATINIQUE Vyhlazující balzám
Mají-li Vaše vlasy ve vlhkém prostředí sklony ke krepatění, tento balzám je efektivně ochrání, zkrotí neposedné prameny a vlasy krásně uhladí.

SATINIQUE™ Sprej pro lesklé vlasy
Dodejte svým vlasům okamžitý lesk! Tento průhledný a lehký sprej pro konečnou úpravu obsahuje cenný arganový olej a vlasům jakéhokoli typu zajistí vysoký lesk.

4) Přirozeně bílé

GLISTER™
Nemusíte s sebou brát obrovské tuby se zubní pastou. GLISTER Všestranná účinná fluoridová zubní pasta v cestovní velikosti se snadno vejde do Vaší toaletní tašky. Nezapomeňte si přibalit také GLISTER Zubní nit s příchutí máty, GLISTER Osvěžující ústní sprej a GLISTER Koncentrovanou ústní vodu. Váš dech tak zůstane neustále svěží a chrup dokonale čistý.

A snažte se balit nalehko! Tekutiny můžete vždy odlít do praktických prázdných nádobek z TRAVEL TRIO™ Cestovní sady, která vyhovuje pravidlům leteckých společností.

Přejeme Vám šťastnou cestu. Vraťte se v pořádku, zdraví a plní energie!

Související obsah

Beauty Buzz: procitnutí pro Vaši pleť

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: hydratací ke zdravé pleti

ARTISTRY

více

Silné a stylové

Péče o tělo

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím