Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy/Lumina Images

Kterým z těchto stylů vyjádříte svou osobnost?

Krása

Podtrhněte svou náladu náznaky ve vzhledu. Pomohou Vám naše fantastické parfémy, kosmetika a výrobky péče o vlasy.

Když se cítíme určitým způsobem, často chceme, aby naše pocity vyjadřoval i náš vzhled. Možné je to i opačně: chceme určitým způsobem vypadat, abychom si navodili konkrétní pocity. V ideálním případě neustále vypadáme sebevědomě a stejně se i cítíme. Někdy se ale musíme účastnit akcí nebo představovat výrobky a rádi bychom, aby nás ostatní viděli v určitém světle, například jako trendy či kreativního člověka nebo jako úspěšného podnikatele.

Nikoho z nás ale nelze popsat několika málo přídavnými jmény. Každý je jedinečný a právě to nás činí zajímavými a přitažlivými. Existují ale určité motivy, kterých se svým vzhledem a dokonce i parfémem můžeme pokusit dosáhnout. V tomto článku Vám poradíme, jak svůj vzhled pozměnit s pomocí značek ARTISTRY™, SATINIQUE™ a parfémů Amway. Zvolte si styl, který nejlépe odpovídá Vašim pocitům nebo tomu, co byste chtěla vyjádřit.

Typ 1 – jste kultivovaná, společenská a chcete kreativně komunikovat

© stocksy/SIMONE BECCHETTI

Váš účes by měl být pro okolí nepřehlédnutelný, takže použijte výrobky dodávající objem. Načechrejte své prameny s pomocí SATINIQUE Šamponu a Kondicionéru pro zvětšení objemu vlasů. Poté vlasy vysušte osuškou a prsty do nich naneste SATINIQUE Pěnové tužidlo pro zvětšení objemu vlasů, díky kterému bude Váš účes objemný a zároveň lehký.

Svou kreativitu můžete projevit rovněž dekorativní kosmetikou. Temperament Vám dodají zvýrazněné oči, takže horní řasy obtáhněte odstínem, který se liší od obvyklých zemitých nebo jednobarevných tónů. Vyzkoušet můžete například ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tužku na oči v odstínu Plumberry. Své rty oživte nádhernou ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnkou v odstínu Bougainvillea, protože pokud hodláte hodně hovořit, musí být Vaše rty neodolatelné!

Přidejte intenzivní a radostný parfém, jako je WISTFUL™ Aroma Tělový sprej, a můžete s tímto zábavným a svěžím vzhledem vyrazit ven.

Typ 2 – jste úspěšná, samostatná a soustředíte se na své cíle

© stocksy

Hladký, elegantní účes je ideální, pokud toužíte po klasickém vzhledu pro podnikatelky. Jsou-li Vaše vlasy od přírody neposedné, nemějte obavy. Představíme Vám výrobky, které je dokonale narovnají a rozzáří zdravím.

SATINIQUE Vyhlazující šampon a Vyhlazující kondicionér s hydratačním účinkem připraví Vaše vlasy na další styling. Na dlaně poté naneste 2–3 dávky SATINIQUE Vyhlazujícího balzámu a rovnoměrně jej rozetřete do vlasů. Vlasy narovnejte s pomocí vysoušeče a kulatého kartáče. Pokud se konečky Vašich kadeří stále vlní, použijte ještě žehličku na vlasy. Mezi prsty rozetřete malé množství SATINIQUE Tvarovacího krému, naneste jej na konečky a zvýrazněte s jeho pomocí lesk svých vlasů.

Ke zkroceným vlasům se hodí klasické líčení. Vyzkoušejte například ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paletu očních stínů – náplň Natural Glow, která obsahuje hřejivé a třpytivé odstíny. Béžovou můžete nanést na celé oko, třpytivou chladivě hnědou vykonturujte oční záhyb a tmavým odstínem v barvě espressa definujte vnější koutky oka.

Poté naneste rtěnku ze stejné řady v odstínu Beige Peach a líčení rázné a nezávislé podnikatelky je hotovo.

Tento klasický vzhled můžete doplnit atraktivním parfémem ANCESTRY™ Eau de Parfum for Women.

Typ 3 – jste moderní, trendy a vyzařujete sex-appeal

© stocksy/michela ravasio

Pravidelné zastřihovaní nebo styling do jednoho z trendy účesů Vám okamžitě dodá moderní vzhled. Sexy lokny musí být zdravé a upravené. Pokud si vlasy barvíte, je třeba používat pečující výrobky, protože i moderní barvy mohou vlasy ošklivě poškodit. Budete-li při mytí používat SATINIQUE Šampon a Kondicionér pro barvené vlasy, pomohou Vám bránit blednutí barvy, udržují prameny i konečky hydratované a opravují veškerá poškození. Chcete-li posilovat jemné vlasy i během spánku, naneste SATINIQUE Regenerační vlasové sérum na noc nebo po použití kondicionéru naneste a poté smyjte SATINIQUE Revitalizační masku. Získáte atraktivní kadeře bez kompromisů!

Kouřové oči jsou opravdu „in“ a budete s nimi naprosto neodolatelná. Podtrhněte svůj pohled elegantními odstíny ARTISTRY SIGNATURE COLOR Palety očních stínů – náplně Smoky Eye! Světlejší odstíny zvýrazňují a dodají Vašim očím sexy třpyt. Tmavší odstíny použijte k definici a konturování.

Výrazný pohled je třeba vyvážit jemně nalíčenými rty. Vyzkoušejte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnku v odstínu Beige Peach. Chcete-li svými rty upoutat více než očima, naličte oči jen jemně a jako rtěnku zvolte odstín Daring Red. A Vaše trendy líčení je hotové!

Nakonec použijte parfém ANCESTRY™ in PARIS Eau de Parfum for Women a můžete sebevědomě vykročit do světa.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím