Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy / Simone Becchetti

Image úspěšného muže s novými výrobky HYMM

Krása

Více výrobků, lepší složení, elegantnější balení – přivítejte novou řadu péče o pleť pro muže HYMM.

Renesance pánské módy v posledních několika letech znovu obrátila pozornost k detailní úpravě vousů, jako jsou linie a tvar kotlet nebo zastřižení bradky.

Můžete si koupit dobře padnoucí oblek, ale pokud pokulhává úprava Vaší tváře, tak nebude image úspěšného muže nikdy úplná. Už na jaře se začněte zbavovat přebujelého porostu, kterým jste se pyšnili v zimě. Nevíte, zda přistřihnout, ostříhat nebo oholit?

Čas na změnu

Ať se chystáte vousy oholit úplně nebo jen přistřihnout a vytvarovat, pomůže Vám nová řada péče o pleť pro muže HYMM. Nyní ve zcela novém provedení, lepší než kdy dříve. Nové speciální složení, zahrnující přírodní látky a další složky, bylo dermatologicky testováno, takže chrání pleť před podrážděním a zanechává ji po celý den svěží a s jemnou vůní. Řada zahrnuje HYMM Gel na holení, HYMM Holicí strojek se žiletkou s 5 břity a Náhradní žiletky (samostatně prodejné), HYMM Krém po holení, HYMM Vlasový a tělový šampon 2v1 a HYMM Kuličkový deodorant.

Dokonale hladké oholení

HYMM Gel na holení je průhledný, takže vidíte vousy, které upravujete nebo holíte, a Vaši pleť zanechává dokonale hladkou a jemnou. Esenciální oleje zjemní tvrdé strniště, které se pak snadněji holí.

Vylepšený design

Pouze s posledními technologickými novinkami mohou holicí strojky obstát v boji s nepoddajnými vousy a nerovným povrchem při holení. Vysoce kvalitní systém HYMM Holicího strojku se žiletkou s 5 břity nabízí výjimečný pocit při holení. Nový systém s 5 břity je výkonnější a dokáže při menším tlaku zachytit i kratičké strniště. V porovnání s předchozí generací HYMM Holicího strojku s žiletkou se 3 břity jsou břity o 25 % tenčí a mají širší skluznou plochu. Výkyvná hlava kopíruje kontury obličeje a lubrikační proužky obohacená o vitamin E a aloe vera usnadňují klouzání holicího strojku po tváři. Na zadní straně holicího strojku je zastřihovač pro jemné detaily, který slouží k úpravě chloupků na těžko přístupných místech, například pod nosem, a k dokonalému vytvarování kotlet či knírku.

Závěrečná péče

Naneste na čerstvě oholenou tvář zklidňující HYMM Krém po holení. Tento příjemně vonící krém obsahuje speciální recepturu bez obsahu alkoholu s Aloe vera, vitamínem E a alantoinem, které podporují jeho rychlé vstřebávání do kůže.

To nejlepší z obou přípravků

Dopřejte si kompletní péči s HYMM Vlasovým a tělovým šamponem 2v1. Obsahuje mořské minerály, které osvěží a stimulují vlasy a provoní je svěží mátovou vůní. Kombinace vlasového a tělového šamponu znamená, že péči o tělo zvládnete rychle a budete svěží a připraveni na nový den.

Spolehlivost kuličkového deodorantu

Stres můžete hodit za hlavu, když víte, že s novým HYMM Kuličkovým deodorantem zvládnete den v pohodě. Jeho složení obsahující výtažek z šalvějových listů má antibakteriální účinky a spolehlivě brání vzniku a šíření nepříjemného zápachu. Velkou výhodou je, že deodorant nezanechává stopy na oblečení a neobsahuje hliníkové soli, takže Vaše pokožka může přirozeně dýchat.

Rozmach pánské módy a s tím související trendy v péči o pleť pro muže je podporován mnohými internetovými stránkami a blogy, které do centra pozornosti opět přivádí muže. Proč tomu tak je? V bezpečném zázemí domova se muži ochotněji než v obchodním domě či butiku pouští do nákupů a hledají způsob, jak vyladit svoji novou image. Kromě toho mohou inspiraci hledat na internetu, kde je i spousta online návodů pro novou image.

Pouze pro Vás

Od 4. do 31. května 2016 máte k dispozici tři atraktivní balíčky, se kterými si můžete jednoduše vyzkoušet nové výrobky značky HYMM za příznivou cenu. Díky těmto sadám si můžete vyzkoušet vše, co nová řada péče o pleť pro muže nabízí s 10% cenovým zvýhodněním:

HYMM Aktivní balíček obsahuje Kuličkový deodorant a Vlasový a tělový šampon 2v1, obj. č. 272395.


HYMM Balíček na holení obsahuje Gel na holení, Krém po holení, Holicí strojek s žiletkami s 5 břity, obj. č. 272394.


HYMM Celkový balíček obsahuje všech pět výrobků z řady HYMM, obj. č. 272396.

Chcete sdílet novinky o těchto nových výrobcích s kolegy a obchodními partnery v sestupných liniích? Klikněte na ikonu „Sdílet“ vedle nadpisu a můžete článek poslat e-mailem nebo zveřejnit na sociálních sítích.

Související obsah

Nové výrobky a brána k úspěchu

Prodej a dovednosti

více

Získejte nový Ceník Amway a Katalog výrobků Amway - Doplňkové stránky již dnes!

Obchodní literatura

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím