Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nový přístup k péči o pleť

Krása

TRUVIVITY BY NUTRILITE je průlomovou novinkou, která Vaši krásu podpoří zevnitř.

Značka TRUVIVITY BY NUTRILITE™, kterou jsme nedávno uvedli na trh, představuje pro společnost Amway novou éru v péči o pleť. Řídí se filosofií, že ty nejdůležitější vlastnosti krásy, jako je jasná a zářivá pleť, vycházejí z nitra každého z nás.

Podívejte se na to takhle: Vaše pleť odráží Vaši přirozenou krásu a vnitřní pocity Vašeho těla. Budete-li se o své tělo starat zevnitř, budete i Vy zářit spokojeností. A s úžasnou pletí budete plní sebevědomí. Vaše sebevědomí se ještě více odrazí na Vaší kráse. Takový je cyklus neodolatelné pleti!

Revitalizace pleti

Se značkou TRUVIVITY BY NUTRILITE přináší společnost Amway novou řadu výrobků spadajících do kategorie „nutrikosmetika“. Jedná se o doplňky stravy, které obsahují složky podporující fungování a strukturu pleti, a vnějších výsledků dosahují působením zevnitř. Vznikly díky jedinečné spolupráci našich odborníků na výživu a na krásu pracujících pro značky NUTRILITE™ a ARTISTRY™. První dva výrobky, které v kategorii nutrikosmetiky představíme, stojí pevně na vědeckých základech obou značek. Jsou to TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Supplement (Doplněk stravy na podporu krásy) a TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Powder Drink (Nápoj v prášku na podporu krásy).

TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Supplement působí, zatímco spíte. Stačí každý večer užívat dvě tablety (obsah jednoho blistru). Abychom účinky tohoto doplňku optimalizovali, vytvořili jsme TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Powder Drink, který Vás osvěží během dne. Stačí rozmíchat obsah jednoho sáčku ve studené vodě a vychutnat si jeho lahodnou grapefruitovou příchuť.

Pokud těmito výrobky doplníte svůj komplexní denní a noční režim péče o pleť, podpoří její revitalizaci i stávající denní hydratační péči. Oba výrobky obsahují náš patentovaný PhytoCeramide Complex. Tablety obsahují rovněž patentovaný PhytoInfuse™ Complex, jedinečnou směsici kustovnice čínské, šípku a výtažku z hroznových semínek, a také vitaminy A, C a zinek. TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Powder Drink obsahuje zinek a vitamin C z výtažku z třešní acerola. Pravidelné užívání výrobků TRUVIVITY BY NUTRILITE přispívá ke správné tvorbě kolagenu, který zase podporuje správnou funkci pleti a zajišťuje jí potřebné živiny.

Krása není povrchní

Vaši zákazníci již pravděpodobně užívají výrobky značky NUTRILITE, která je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světe.* Při prodeji výrobků TRUVIVITY BY NUTRILITE zdůrazněte obzvláště následující fakt: krása není „povrchní“, ale rodí se uvnitř. Zákaznice, které mají zájem o výrobky TRUVIVITY BY NUTRILITE, pravděpodobně používají rovněž tradiční kosmetiku ARTISTRY. Chcete-li je tedy motivovat k nákupu, propagujte tyto doplňky stravy jako praktický způsob, jak podpořit jejich stávající úsilí.

* Zdroj: Euromonitor International Ltd; www.euromonitor.com/amway-claims

Související obsah

Řešení pro podporu hydratace

ARTISTRY

více

Uchovejte si mladistvou pleť

ARTISTRY

více

Obnova pleti po zimním období

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím