Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Ohlédnutí za krásnými vzpomínkami s ARTISTRY

Krása

Naše prémiová značka jasně zářila i v průběhu roku 2015.

V uplynulých 12 měsících ukázala značka ARTISTRYTM svou sílu a neustále svými výsledky fascinovala. Objevila se na přehlídkovém mole v New Yorku a na trhy v celé Evropě navíc letos uvedla zcela novou řadu péče o pleť ARTISTRY HYDRA-VTM. Jeden z výrobků ARTISTRY navíc skvěle zabodoval v testu britského listu The Daily Mail. Ohlédněme se nyní spolu za rokem plným oslnivých vzpomínek!

Líčení na jarní svatbu

Značka ARTISTRY oznámila prodloužení spolupráce s návrhářkou Pamellou Roland a bude sponzorovat líčení na přehlídce její kolekce #pamellarolandBridal na jaro 2016. Globálního maskéra, Ricka DiCeccu , odhalení exkluzivního svatebního líčení na nastávající období doslova nadchlo.

ARTISTRY na přehlídkovém mole

Tým z ARTISTRY USA odcestoval letos do New Yorku na zcela jedinečnou akci, na Týden módy v New Yorku! Značka zde byla oficiálním sponzorem líčení přehlídky kolekce Pamelly Roland na jaro 2016. Tým v zákulisí zachytil líčení modelek, které představovanou kolekci doplňovalo. Na kouzelná líčení od Ricka DiCeccy se můžete podívat na síti Facebook nebo Instagram, příspěvky jsou označeny hashtagem ‪ #‎ArtistryNYFW‬ .‬‬

Vyzkoušené a otestované

Britský list The Daily Mail testoval odličovací výrobky a vyzdvihl náš ARTISTRY essentials Odstraňovač líčidel z očí a rtů! Výrobek byl oceněn za „nejlepší složení“ a článek chválí, že je „stejně účinný jako výrobky dvakrát dražší“.

Nová řada ARTISTRY HYDRA-V na turné Evropou

Odbornice na péči o pleť ARTISTRY, Michelle D’Allaird, cestovala letos po Evropě a zúčastnila se několika akcí určených pro VPA v Německu, Turecku, na Ukrajině, ve Velké Británii, Maďarsku, České republice a v Rakousku. Své publikum nadchla a poučila o výrobcích péče o pleť ARTISTRY. Co bylo hlavním tématem? Samozřejmě největší novinka roku 2015 v oblasti péče o pleť, kolekce ARTISTRY HYDRA-V. Tato úžasná řada, která zajišťuje a udržuje hydrataci, abychom všichni měli zdravou, vyživenou a hydratovanou pleť, byla představena v září a Michelle o ní hovořila s velkým nadšením.

Těšíme se na další fascinující a úspěšný rok se značkou ARTISTRY!

  • Michelle D’Allaird hovoří na akci v Německu.
  • Michelle D’Allaird zdraví VPA v Turecku.
  • Michelle D’Allaird představuje témata z oblasti péče o pleť na konferenci na Ukrajině.
  • Michelle D’Allaird zdraví VPA v londýnském centru Amway Business Centre.

Související obsah

Design s fascinujícím příběhem

Prodej a dovednosti

více

ARTISTRY HYDRA-V Kolekce

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím