Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© GettyImages

Nejlepší tipy redakce

Svět výrobků

V tomto speciálním článku Vám my – redakční tým časopisu Amagram – prozradíme, jaké výrobky Amway jsou naše oblíbené, a řekneme Vám, proč je milujeme!

Jak víte, které ze sortimentu tolika skvělých výrobků Amway vyzkoušet? A které doporučit potenciálním zákazníkům? Abychom Vám při tomto rozhodování pomohli, zmíníme se o dvou našich dlouhodobě nejoblíbenějších – a o jednom novém, kterého už se nemůžeme dočkat! Pojďme se tedy na ně bez dalších okolků blíže podívat:

1. NUTRILITETM Personalizovaná řešení pro mladé profesionály

Některá speciální personalizovaná řešení pro mladé profesionály uvedla značka NUTRILITE na trh minulý rok a my jsme si je prostě zamilovali! Pokud jste člověk jako my, který je stále na cestách a snaží se co nejlépe využít každou chvíli, pak ani nemáte čas se zastavit. Ať už si plníte své úkoly v práci, věnujete se svým zálibám nebo se chystáte na víkendová dobrodružství, musíte být každý den zdraví a silní a musíte mít dostatečnou motivaci. Zde jsou naše oblíbená personalizovaná řešení pro mladé profesionály od NUTRILITE, která přesně tyto potřeby uspokojují:

Balíček pro aktivní lidi
Tento balíček, který obsahuje kombinaci výrobků NUTRILITE Vitamin C Plus, NUTRILITE Omega-3 Complex a NUTRILITE Vitamin B Plus, byl navržen tak, aby aktivním mladým profesionálům zajistil vitalitu a dodal energii. Jak?

  1. Vitamin C Plus: obsahuje vitamin C, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci imunitního systému.

  2. Omega-3 Complex: obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

  3. Vitamin B Plus: poskytuje 100 % DRHP (denní referenční hodnoty příjmu) všech osmi esenciálních vitaminů skupiny B. Vitaminy B6 a B12 ve výrobku přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Zvláštní výhodou je postupné uvolňování, které poskytuje šest vitaminů skupiny B po dobu celých osmi hodin, takže budete mít celý den zcela pod kontrolou!

Více informací o personalizovaných řešeních NUTRILITE se dozvíte zde, existuje celá řada možností pro mnoho různých životních stylů.

2. Artistry StudioTM

ARTISTRY Studio nás již zavedlo na několik úžasných míst, která mají co do činění s krásou. Z New Yorku do Paříže, Bangkoku a Tokia – každá cesta za dekorativní kosmetikou, kterou jsme dosud podnikli, nám přinesla úžasné líčení. Jak si tedy jistě dokážete představit, opravdu se těšíme na návštěvu nejnovější destinace – bude jí Šanghaj!

Edice ARTISTRY Studio Shanghai zachycuje majestátní červeň, okázalé hedvábí a zářivou módu tohoto města. Co můžete od nové vzrušující řady očekávat? Složky získané z přírodních zdrojů, hedvábné textury, zářivé barvy a mnoho dalšího. A na co těšíme nejvíc? Samozřejmě na různé odstíny pulzujících rudých rtěnek!

© Amway

3. eSpringTM

Důvodem, proč tolik milujeme eSpring Zařízení na úpravu pitné vody, není jen jeho schopnost odstraňovat kontaminanty a hubit 99,99 % choroboplodných bakterií v pitné vodě , ale také to, že nám pomáhá zbavit se alespoň zčásti jednoho zlozvyku. Jelikož se jedná o kompaktní zařízení, které nám umožňuje pít čistou filtrovanou vodu z kohoutku, snižuje tak naši závislost na plastových láhvích na vodu a omezuje nutnost jejich další výroby a recyklace.

Tento měsíc je příznivý tím, že při zakoupení zařízení eSpring získáte do vyprodání skladových zásob navíc sadu stylových nápojových láhví! Sada obsahuje čtyři láhve ve třech různých velikostech: 1 x 330 ml, 2 x 550 ml a 1 x 750 ml. Jsou ideální k použití doma, venku, v práci nebo ve škole a mají plstěné pouzdro s vyšívaným logem eSpring k 20. výročí ve čtyřech úžasných barvách.
Tato speciální propagační akce značky eSpring trvá pouze od 15. září 2020 do vyprodání skladových zásob – takže moc dlouho neotálejte!

Více informací o zařízení eSpring a jeho prospěšnosti pro životní prostředí se dozvíte v tomto novém videu . Dobrou chuť!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím