Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©shutterstock

Co doporučujeme tento měsíc

Svět výrobků

Našimi oblíbenci pro měsíc září jsou energie, nadčasová krása a umění minimalismu!

Alternativa na cesty

Pokračujte v hubnutí i na cestách. Máte-li přes den naplánované schůzky, vezměte si s sebou bodykey by NUTRILITE™ Tyčinku - Náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti. Obsahuje klíčové živiny, které Vám pomohou přečkat dobu oběda. V rámci diety Vám navíc pomohou ušetřit kalorie.

Potrava pro pleť

Minulý měsíc jsme představili náš klíčový kosmetický výrobek ARTISTRY™ Intensive Skincare Pokročilou péči s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou . Je plný vyživujícího vitaminu C, který díky svým antioxidačním vlastnostem fantasticky působí v boji proti volným radikálům. Snižuje viditelnost drobných i hlubších vrásek, kvůli kterým vypadáte starší, a zanechává pleť neodolatelně svěží. Abychom uchovali účinnost vitaminu C, vyvinul výzkumný tým značky ARTISTRY inovativní aktivační víčko. Stačí jej stisknout a vitamin C se uvolní do lahvičky. Navíc zůstane aktivní minimálně 30 dní. To ale není všechno! Ještě lepších výsledků dosáhnete, pokud toto účinné sérum spojíte s ARTISTRY TM Přístrojem Dermasonic . Zajistíte tak jeho nejhlubší proniknutí do pleti, která pak bude krásná a mladistvá.

Podpora bez kofeinu

© ©shutterstock

Až si budete plánovat další pěší túru, večírek, který potrvá celou noc, nebo jízdu na kolečkových bruslích parkem, nezapomeňte si objednat plechovky nápoje XS™ Juiced Power Drink s nejnovější příchutí Green Apple Blast – příchuť zeleného jablka. Nová ale není jen jeho osvěžující chuť. Vychutnat si budete moci i zcela nové složení bez kofeinu a taurinu. Energii Vám dodají vybrané vitaminy B a vitamin C. Zamilovali jsme si také jedinečnou směs výtažku z baobabu, plodů palmy acai a třešní acerola, kterou Green Apple Blast – příchuť zeleného jablka obsahuje!

Čisté prostory, čistší mysl

© ©shutterstock

Než se zcela ponoříte do hospodářského roku 2018/19, rozhlédněte se kolem sebe. Promyslete si, které z věcí na stole, v zásuvkách a na policích můžete archivovat, recyklovat, darovat nebo prostě vyhodit. Podobně si projděte i svá digitální zařízení. Smažte duplicitní soubory nebo archivujte starší položky. Proč se zbavit nepořádku?

  1. Získáte víc místa, ať už na stole nebo v paměti tabletu.

  2. Ušetříte čas. Čím méně budete mít věcí, tím snadněji najdete, co potřebujete.

  3. Získáte profesionální image před zákazníky i kolegy, protože předvedete své úžasné organizační schopnosti.

Bílkoviny z rostlin

© ©stocksy

Nemusíte být nekompromisní vegetarián nebo vegan, abyste mohli využít sílu rostlinné stravy. Chcete-li přijímat dostatek bílkovin, připravujte jídla a svačiny obsahující fazole, luštěniny, sóju, houby, obiloviny a ořechy. Kombinujte různé zdroje, abyste zajistili vstřebání dostatečného množství blahodárných aminokyselin. Další alternativou jsou doplňky stravy jako NUTRILITE™ All Plant Protein. Stačí jej jednoduše nasypat do müsli nebo přimíchat do polévek, koktejlů nebo jogurtů.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím