Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©GETTY IMAGES / ANDRESR

Naši oblíbenci pro tento měsíc

Svět výrobků

Pět výrobků a trendů, které jsme si zamilovali tento měsíc.

Všechno pod kontrolou

Udržet si štíhlejší linii je nyní mnohem jednodušší díky klíčovému doplňku stravy, který jsme uvedli na trh minulý rok. NUTRILITE™ Appetite Controller se prodává v praktických sáčcích, které lze smíchat buď s vodou, nebo s ovocnou šťávou. Užívejte jej před každým jídlem a díky přírodní zkvasitelné vláknině se u jídelního stolu budete cítit dříve sytí.

Chutné a výživné

V poslední době slýcháváme čím dál častěji o superpotravinách, a to rozhodně ne bezdůvodně. Potraviny jako zelená pšenice, vlašské ořechy, červená řepa, losos, bobule goji a brokolice a rovněž koření, jako např. skořice, jsou bohaté na mnoho živin nebo podporují více než jednu tělesnou funkci. Zajistěte, aby každé Vaše jídlo obsahovalo alespoň jednu superpotravinu. Vaše pokrmy tak budou i barevnější.

Kamarádi z kuchyně

Ulpěly na Vašich oblíbených pánvích zbytky po vaření a nyní se bojíte, abyste je příliš intenzivním čištěním nepoškrábali? DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ Nerezové drátěnky jsme si zamilovali, protože se skvěle hodí k čištění pánví wok a hrnců. Čistí účinně a zároveň velice jemně. Podívejte se na ukázku použití jemné nylonové punčochy!

Lehké a neodolatelné

Delikátní vůně se dokonale hodí do teplejších dnů. Jsou ženské a jemné, takže můžete vyjádřit svou veselou nebo romantickou stránku. ARTISTRY™ FLORA CHIC Eau de Parfum Vám úžasně zvedne náladu díky tónům bulharské růže a francouzské klementinky. Použijte trošku na pulzní body svého těla a všimněte si rozdílu nejen u sebe, ale i u ostatních.

Buďte sami sebou

© ©STOCKSY / SIMONE BECCHETTI

Ukažte, kdo jste nebo jak Vás mají ostatní vnímat, jedinečným a zároveň profesionálním vzhledem. Vyjádřete v červenci své „já“ například zajímavými kousky outfitu, výraznou obuví, jedinečným líčením nebo účesem.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím