Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/Westend61

Pět oblíbenců při oslovování zákazníků

Svět výrobků

Tyto skvělé výrobky Vám pomohou zahájit konverzaci.

Po vánoční dovolené a rodinných sešlostech je čas vrátit se do víru každodenní práce. Možná jste potkali nové potenciální zákazníky nebo zájemce o podnikání Amway. V obou případech máte k dispozici výrobky, kterými je snadno zaujmete. Můžete je totiž nosit u sebe, líbí se široké škále lidí a navíc jsou i cenově dostupné, takže si je mohou vyzkoušet i ti, kdo neradi riskují. Představujeme pět nejoblíbenějších výrobků z kategorií aktivní životní styl, domácnost, výživa a péče o tělo, které Vám pomohou představovat podnikání.

1. Pro ambiciózní sportovce

© Stocksy/Rullo

Znáte někoho, kdo je vždy v jednom kole? Tito lidé se snaží žít naplno a neustále chystají nová dobrodružství nebo trénují na oblíbené překážkové běhy. Apelujte na jejich lásku pro dobrodružství s pomocí nápoje XSTM Power Drink Orange Kumquat Blast – příchuť pomeranče a kumkvátu. Tento nápoj s nízkým obsahem cukru jim dodá energii potřebnou k překonání všech výzev, které přináší aktivní životní styl. Profesionální tip: Stáhněte si aplikaci SSD a zjistěte, jak přirozeně zvyšovat prodej nápojů XS.

2. Pro fanoušky účinného čištění

L.O.C.TM Víceúčelový čisticí prostředek lze používat na nejrůznější povrchy, takže sníží počet lahví ve skříňce s čisticími prostředky. Stačí stříknout a setřít a každý povrch se bude bez poskvrnky blyštit čistotou. Alternativa: Hledáte-li něco ještě praktičtějšího, například pro rychlý úklid nebo do auta, vyzkoušejte jednorázové L.O.C. Čisticí ubrousky.

3. Pro zaneprázdněné lidi, kteří pečují o svou optimální kondici

Zajistěte jim hydrataci a výživu v jednom s pomocí NUTRILITE Phyto2GOTM Startovacího balíčku. Součástí balíčku je láhev a zátky s obsahem NUTRILITE Phyto2GO, doplňku stravy v prášku plného chuti a také vitaminu C a zinku. Otočením zátky na láhvi proměníte obyčejnou vodu v chutný nápoj, který podpoří Vaši optimální kondici. Ideální na cesty!

4. Sen všech zubařů

© Stocksy/Faingold

Tento výrobek je vhodný pro lidi, kteří si každý den opravdu pečlivě čistí zuby, nebo pro ty, kdo se chtějí o svůj chrup starat opravdu kvalitně. Dentální hygiena je důležitá po celý život a GLISTERTM Všestranná účinná fluoridová zubní pasta zvládne všechno. Je bezpečná pro všechny členy rodiny, bělí chrup a při pravidelném čištění odstraňuje skvrny. Navíc bojuje proti zubním kazům remineralizací, odstraňuje plak a osvěžuje dech.

5. Pro ty, kdo se v životě neustále učí

Potenciální Vlastníci podnikání Amway mohou mít obavy, zda budou mít k dispozici potřebnou podporu a znalosti nutné k úspěšnému podnikání. Rady a pomoc získají od Vás a prostřednictvím Amway Academy. Tento online školicí nástroj vzdělává VPA pomocí videonahrávek, přednášek a interaktivních her, aby se stali odborníky na vše, co souvisí s Amway. Klíčem je komunikace, takže zajistěte, aby potenciální nebo noví VPA věděli o obrovském množství zdrojů, které mají k dispozici a které jim pomohou k růstu.

P.S. Již nyní se můžete začít těšit na nové tablety NUTRILITE Bilberry with Lutein!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím