Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Jovo Jovanovic/stocksy

Naši oblíbenci pro měsíc květen

Svět výrobků

Na co se tento měsíc těší tým Amagramu.

1. Aktivity v přírodě

Konečně přichází jaro! Dny se prodlužují a všechno kvete. Je na čase sednout na kolo a projet se pod jasným nebem, zahrát si fotbal v parku a stáhnout v autě okýnka. Se svým nabitým harmonogramem ale samozřejmě musíte zůstat v dobré kondici. Než vyběhnete ze dveří, popadněte láhev NUTRILITE™ Phyto2GO s příchutí bobulových plodů. Jediným otočením zátky obohatíte vodu v láhvi o zinek a vitamin C, a podpoříte tak svůj imunitní systém. NUTRILITE Phyto2GO lze zakoupit v balení po šesti zátkách s opakovaně použitelnou láhví bez BPA nebo v balení po 24 zátkách. Zátky nezaberou téměř žádné místo, takže si jich můžete vzít dost i na víkendový výlet.

A chcete-li potenciálním zákazníkům představit NUTRILITE Phyto2GO vizuálně zajímavým způsobem, zašlete jim tuto propagační videonahrávku.

2. Ukázky výrobků jako živé videonahrávky

Pokud jste aktivní na sociálních sítích, asi jste si všimli rostoucí obliby živých videonahrávek. Obsah zveřejňovaný v reálném čase je v současnosti velký hit, protože lidé touží „žít okamžikem“. Živé videonahrávky můžete natáčet a sledovat na platformách jako Facebook, Instagram, Periscope a Snapchat. Aplikace jako Snapchat si mezi prvními vybudovaly pevnou pozici na poli živých videonahrávek a mezi mládeží, která preferuje spontánní obrázky a videa, tak nahradily tradiční textové zprávy.

© Martin Dimitrov/Getty Images

Co to znamená pro Vás? Ve streamovaném videu lze skvěle předvést, jak výrobky Amway používat ve skutečném životě. Ukažte, jak používat výrobky, předneste krátkou prezentaci nebo spontánně zachyťte chvíli ve Vašem životě Vlastníka podnikání Amway. Pohrajte si s výše uvedenými aplikacemi a zjistěte, jak můžete své podnikání zpestřit. Podrobnější rady naleznete v článku o živém vysílání v tištěném Amagramu 3/2017 (ve vybraných zemích lze zakoupit s obj. č. 239638; pro všechny je k dispozici v aplikaci Amway Kiosk ).

3. Jarní péče o pleť

Se změnou ročního období se obvykle mění i potřeby naší pleti a péče o ni. Pro nejrůznější typy pleti skvěle funguje spojení dynamické dvojky ARTISTRY HYDRA-V™ a TRUVIVITY BY NUTRILITE™. Společně totiž působí ještě lépe než samostatně. Kombinování různých výrobků je navíc jeden ze způsobů, jak vylepšovat režim péče o pleť. ARTISTRY HYDRA-V bude působit zvenčí a TRUVIVITY BY NUTRILITE dodá živiny zevnitř. Přínos pro Vaši krásu tedy bude dvojnásobný.

4. Pestrobarevná strava

Jíst vyváženou stravu znamená dbát na všechny výživové potřeby těla, nejen na některé. Chcete-li mít jistotu, že přijímáte celou škálu vitaminů a živin, musí být konzumované potraviny pestrobarevné. Máte na talíři příliš mnoho hnědé? Přidejte zelenou listovou zeleninu nebo oranžovou a žlutou mrkev. Ráno si do jogurtu a ovesných vloček přidejte borůvky a červené jahody.

Na podporu optimální kondice spustila společnost Amway kampaň Foundational Trio. Zdůrazňuje, že pevné základy výživy sestávají ze tří částí:

  1. bílkovin,

  2. omega-3 mastných kyselin,

  3. vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů.

Budete-li potřebovat zaplnit mezery ve výživě, pomohou Vám následující oblíbené doplňky stravy značky NUTRILITE™:

  1. NUTRILITE Daily

  2. NUTRILITE DOUBLE X

  3. NUTRILITE Omega-3 Complex

  4. NUTRILITE All Plant Protein

Související obsah

Prozařte svůj život barvami

Vitaminy a doplňky stravy

více

Vstupte do světa Amway na síti Instagram

Prodej a dovednosti

více

Nepotřebujete být dobrým zahradníkem!

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím