Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/Yuri Arcurs

Nakupujte. Učte se. Slavte úspěchy. Přihlaste se do Amagramu.

Svět výrobků

Přihlášením do Amagramu získáte přístup k exkluzivním funkcím, zajímavým informacím a speciálním nabídkám.

Už jste se zkusili přihlásit do Amagramu Online? Stačí jen kliknout na „Přihlášení“ v pravém horním rohu na stránce Amagramu a zadat údaje k Vašemu účtu na internetových stránkách Amway.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Po přihlášení budete moci používat všechny funkce stránek určené výhradně pro obchodní partnery!

  1. Jak lze v Amagramu nakupovat? – V každém článku o výrobcích naleznete malou prezentaci výrobků uvedených v článku. Pokud při čtení na jednotlivé výrobky kliknete, zobrazí se další informace. Můžete je rovněž přidávat do nákupního seznamu. Kompletní nákupní seznam se zobrazuje v pravém horním rohu stránky. Chcete-li vybrané výrobky přesunout do internetového obchodu a dokončit objednávku, stačí kliknout na záložku s nákupním seznamem.

  2. Co naleznete v části „Zaměřeno na Vaše úspěchy“? – „Zaměřeno na Vaše úspěchy“ je postranní panel se stručnými radami, novinkami a informacemi o akcích a nově kvalifikovaných VPA. Zobrazuje se zde rovněž nákupní seznam s výrobky připravenými ke koupi. Poté, co do nákupního seznamu přidáte výrobky, můžete v postranním panelu níže kliknout na „Jít nakupovat“, čímž seznam přesunete do internetového obchodu společnosti Amway, kde objednávku dokončíte.

  3. Co naleznete v části „Novinky v podnikání“? – Celá část „ Novinky v podnikání “ je nyní v Amagramu určena exkluzivně pro obchodní partnery. Velice si Vás jako našich partnerů vážíme, takže se s Vámi rádi dělíme o důvěrné informace. Při přihlašování použijte údaje ke svému účtu Amway a budete moci zjistit více o nejnovějších motivačních programech, přečíst si rady o podnikání a rozhovory s dalšími VPA nebo se seznámit s obchodní strategií a aktuálními obchodními novinkami ze společnosti Amway.

  4. Kde najdu kvalifikované VPA? – VPA, kteří na jakémkoli evropském trhu dosáhli nové kvalifikační úrovně , naleznete po přihlášení do Amagramu Online. Umístěte ukazatel myši na „Novinky v podnikání“ v horní části obrazovky a z nabídky vyberte možnost „Kvalifikace“. Po kliknutí se zobrazí nově kvalifikovaní VPA z Vaší země. Chcete-li se podívat na jiný evropský trh společnosti Amway, stačí v pravém horním rohu stránky kliknutím na vlajku vybrat požadovanou zemi.

  5. Kde najdu speciální nabídky? – Mějte přehled o všech nových cenových zvýhodněních a zajímavých speciálních nabídkách společnosti Amway. Umístěte ukazatel myši na „Novinky v podnikání“ v horní části stránky. Speciální nabídky se zobrazí ve spodní části rozevíracího menu pod nadpisem „Speciální nabídky a články“. Podrobnější informace o speciálních nabídkách získáte po kliknutí na vybraný článek.

Související obsah

Svěží nový vzhled

Novinky v podnikání

více

Upravte si preference marketingové komunikace

Novinky a akce

více

Zjednodušení registrace elektronickým podpisem

Novinky a akce

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím