Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Slib Amway

Novinky v podnikání

Nevíte, zda nakupovat u společnosti Amway, nebo začít budovat své vlastní podnikání Amway™? Bereme to na vědomí. Slib Amway Vám pomůže rozptýlit Vaše obavy a nabídne podporu.

Říká se, že „jsme jen tak spolehliví, jak spolehlivě plníme své sliby.“ Slib Amway má za cíl usnadnit a více zpřístupnit zákaznický servis a ochranu spotřebitelů a umožnit jejich lepší pochopení. Proč? Protože si zasloužíte transparentnost a důvěru.

Ten slib je založen na šesti pilířích a jeho cílem je poskytovat nejkomplexnější zákaznický servis a ochranu spotřebitelů v rámci odvětví přímého prodeje. Pojďme se podívat na to, jak mohou jednotlivé pilíře podpořit Vás, naše VPA a zákazníky.

1. Nízké náklady, nízké riziko

Musím investovat spoustu času a peněz?
Amway slibuje všem, kdo se vydají na cestu Amway, začátek s nízkými náklady i rizikem. Zahájení podnikání není žádná maličkost. Je proto důležité cítit se od samého počátku v bezpečí. Proto jsou u Amway požadavky na nákupy u nových VPA nízké a minimální je i registrační poplatek (ten může být až nulový podle toho, kde se nacházíte). Díky obrovské síti VPA můžete najít svou rodinu Amway, se kterou budete diskutovat o nápadech a sdílet a oslavovat své úspěchy.

Když nakupujete u Amway jako zákazník, nemusíte se ničeho obávat, protože Amway nabízí kvalitní výrobky. V málo pravděpodobném případě, že byste nebyli s výrobkem spokojeni, se společnost Amway postará o nápravu, a to v podobě opravy, náhrady nebo refundace. Více se dozvíte dále.

2. 100% záruka spokojenosti

Co se stane, když si to rozmyslím?
Bez ohledu na to, zda jste zákazník nebo VPA, společnost Amway bere služby, kvalitu a výrobky vážně. Pokud se Vám tedy nedostává všeho, co jste očekávali, Amway s Vámi bude spolupracovat, dokud nebudete zcela spokojeni.

Sem patří i období na rozmyšlenou a velkorysá pravidla pro zpětné odkoupení zásob pro každého.

3. Záruční programy

Co se stane, když obdržím od Amway vadný výrobek dlouhodobé spotřeby?
Amway nabízí kvalitní výrobky dlouhodobé spotřeby. Někdy však mohou nastat nepředvídatelné problémy. Pokud nastane u výrobku nějaký problém, nabízíme VPA a zákazníkům nejrůznější služby a program oprav a záruk.

Na všechny výrobky se také vztahuje slib prémiové ochrany. Pokud tedy jako VPA nebo zákazník máte výrobek, který vyžaduje zvláštní pozornost, nebo který je třeba vyměnit, až do vyřešení Vaší záležitosti s Vámi budou spolupracovat pracovníci záručního programu Amway.

4. Kontaktní centrum

Koho mám kontaktovat s konkrétními otázkami?
Jako nový vlastník podnikání budete mít zcela jistě otázky a obavy. Pokud tomu tak je, Amway a Vaše kontaktní osoba tu jsou od toho, aby Vám pomohly.

Amway svým zákazníkům slibuje také špičkový zákaznický servis. Podporu poskytuje online, telefonicky i osobně. Žádný problém není příliš velký, ani příliš malý. Amway je Vaším důvěryhodným partnerem a podpoří Vás na každém kroku Vaší cesty k úspěchu.

© Getty Images

5. Ochrana údajů

Záleží mi na ochraně osobních údajů. Jakým způsobem je to v Amway ošetřeno?
Společnost Amway dodržuje veškeré místní i globální předpisy týkající se ochrany osobních údajů a soukromí. Dodržování přísných etických standardů a poctivých obchodních postupů je naším hlavním závazkem.

Vaše soukromí je pro Amway prioritou. Společnost Amway si váží vzájemného respektu a důvěry mezi VPA a zákazníky. Společnost Amway slibuje, že bude shromažďovat a používat Vaše údaje pouze způsobem, který je v souladu s předpisy na ochranu soukromí.

6. Právo na informace

Chci podnikání dobře porozumět. Jak transparentní Amway je?
Abyste jako Vlastníci podnikání Amway mohli prosperovat, musíte znát a chápat vše o politice Amway na ochranu spotřebitelů a o nabídce zákaznického servisu.

Proto slibujeme, že s Vámi, našimi VPA i zákazníky, budeme komunikovat vždy na rovinu. Amway nabízí snadný a transparentní přístup ke všem informacím, které se týkají ochrany spotřebitelů a pravidel pro vracení výrobků a zásob.

Chcete-li se o Slibu Amway a o tom, co Amway nabízí, dozvědět více, klikněte sem.

Související obsah

Je příhodná doba být součástí Amway

Růst a odměny

více

Můj příběh s programem Core plus+

Růst a odměny

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím