Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

On-line nástroje, které Vám pomohou pracovat z domova

Novinky v podnikání

Náš průvodce digitálními nástroji pro podnikání on-line, od Instagramu až po Zoom.

V důsledku současné situace v Evropě zapříčiněné epidemií onemocnění COVID-19 se každodenní život každého z nás změnil.

Snaha budovat podnikání nebo pracovat z domova může představovat výzvu. Ale nejste na to sami! Společnost Amway je odhodlána Vám co nejúčinněji pomoci.

V současné době se zdá být téměř nemožné plnit každodenní pracovní povinnosti, ale přesunutí důležitých schůzek do prostředí internetu za pomoci streamování videa nebo sociálních sítí Vám umožní zůstat v nejbližší době v kontaktu, a do budoucna dokonce zlepšit způsoby Vaší práce a posílit Vaši on-line přítomnost! Pokud jste nikdy neslyšeli o Zoomu a Instagram používáte pouze k pročítání aktuálních informací od přátel, může Vám náš průvodce* pomoci přesunout Vaši práci do výnosnějšího a efektivnějšího světa internetu.

Osobní on-line setkání

Pokud chcete uspořádat individuální setkání nebo se spojit s několika svými kontakty nebo zákazníky najednou, můžete za tímto účelem vybírat ze spousty platforem.* My jsme vytipovali trojici našich oblíbených, které nabízejí bezplatné a prémiové možnosti pro firmy a umožňují uskutečňovat audio a videohovory:

© Zoom

Zoom: Rychle se stává preferovaným nástrojem pro videokonference, který volí nejrůznější subjekty, od firem ze seznamu Fortune 500 až po školy. Zoom umožňuje bezplatnou účast na schůzkách nebo prezentacích až 100 hostům, pokud schůzka nepřesáhne 40 minut. Pokud potřebujete více času, můžete si pořídit prémiovou verzi za měsíční předplatné buď pro mobilní zařízení nebo pro stolní počítač. Aplikace je vybavena praktickými nástroji, které Vám pomohou při on-line spolupráci, sdílení materiálů nebo brainstormingu.

© Skype

Skype: Praotec videohovorů. Možná jste ho již používali ke komunikaci s přáteli a rodinnými příslušníky po celém světě. Je to stále skvělý způsob, jak se spojit s kolegy a zákazníky, zejména pomocí účtu Microsoft Teams.

© Whereby

Whereby: V neplacené verzi Vám Whereby umožňuje vytvořit si vlastní virtuální místnost s osobní adresou URL a setkat se najednou až se čtyřmi kolegy nebo zákazníky. Verze Pro umožňující setkání s 12 lidmi Vás bude stát jen asi 270,- Kč měsíčně. Není třeba stahovat žádný software. Funkci Whereby lze bezproblémově integrovat s Diskem Google, účtem YouTube a dokonce i nástěnkami Trello, díky nimž budete kompletně propojeni. Pokud dáváte přednost práci na mobilním telefonu nebo tabletu, žádný problém, jednoduše si nainstalujte aplikaci.

© Jitsi

Jitsi Meet je také pěkný bezplatný a efektivní nástroj pro virtuální schůzky prostřednictvím mobilních telefonů nebo stolních počítačů. Podívejte se do App Store nebo na Google Play nebo navštivte internetové stránky https://meet.jit.si/

Bez ohledu na to, jakou platformu pro streamování videa zvolíte, ujistěte se, že ji používáte v doporučeném prohlížeči, a schůzku si vždy předem vyzkoušejte, abyste se seznámili se všemi nástroji. Pokud jde o organizaci digitálního setkání, doporučujeme Vám poslat všem hostům digitální pozvánku s odkazem.

Připojte se k revoluci v prodeji na sociálních sítích

Sociální sítě představují nejlepší způsob, jak se dělit o aktuality z Vašeho podnikání co největšímu počtu Vašich zákazníků, propagovat Vaše výrobky a rovněž jde o skvělý způsob, jak rozšířit zákaznickou základnu. Pokud ještě pro své podnikání nemáte profil na Instagramu nebo Facebooku, měli byste se skutečně vážně zamyslet nad tím, zda si jej nyní nezřídit. Nejsou s tím spojeny žádné dodatečné náklady. Veďte své podnikatelské profily odděleně od svých osobních profilů. Zde je několik užitečných tipů…

Změňte profil na firemní: Ujistěte se, že jste si své profily na Facebooku a Instagramu změnili na firemní. Jedná se o bezplatnou změnu, která Vám umožní přístup k celé řadě nástrojů pro podporu Vašeho podnikání. Budete mít také přístup ke statistickým údajům o věku a geografické poloze Vašich klientů a o době, kdy jsou většinou on-line.

Instagram není jen na fotografie: Z Instagramu se rychle stal jeden z nejefektivnějších nástrojů pro propagaci na sociálních sítích, které mají on-line podnikatelé k dispozici. Rovněž je to skvělé místo, kde je možné výrobky představit díky skvělým fotografiím a chytrému používání vizuální a video prezentace. Vytvoření propagačního kanálu na Instagramu je rychlé a jednoduché. VPA se mohou podívat do části Amway Academy, ale nejprve je nutné se přihlásit a využijte také živé streamování k předvádění výrobků nebo odpovídání na nejčastější dotazy zákazníků.

© Shutterstock

Zůstat v kontaktu je snadné!

Pošlete to dál: Propojte všechny své platformy na sociálních sítích. Přidejte například tlačítko Instagram na své profily na Facebooku a YouTube. Připojte si tyto odkazy do svého e-mailového podpisu a ujistěte se, že odkaz na Vaši osobní stránku na webu Amway je uveden ve všech osobních informacích a profilech na sociálních sítích. A co je neméně důležité: sledujte oficiální kanály Amway:

stránku Amway Europe na Facebooku | stránku Amway Home Europe na Facebooku | stránku Nutrilite Europe na Facebooku | stránku Nutrilite Europe na Instagramu | stránku Artistry Europe na Facebooku | Artistry Europe na Instagramu | stránku XS Europe na Facebooku | XS Europe na Instagramu | kanál Amway Europe na YouTube

Výhodou sociálních sítí je to, že se můžete připojit okamžitě a hned můžete začít budovat svou vlastní on-line komunitu. Klíčem k úspěchu při práci s těmito digitálními nástroji je organizovanost. Rozdělte si svoji zákaznickou základnu na ty zákazníky, kteří dávají přednost osobnímu setkání, a na ty, pro které jsou přínosnější setkání s více účastníky. Na sociálních sítích si stanovte rozvrh toho, kdy chcete publikovat jaký obsah, a držte se ho.

Vždy se ujistěte, že postupujete v souladu s našimi Standardy digitální komunikace (SDK). Více o našich SDK se dozvíte na stránkách Amagram Online .

Více nápadů a tipů najdete v našem obsahovém rozcestníku nazvaném #togetherathome .

*Upozorňujeme, že všechny odkazy na software třetích stran na této webové stránce jsou uvedeny „tak, jak jsou“ bez jakékoli záruky, ať již výslovné či předpokládané, a že tento software je k použití na vlastní riziko.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím