Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Novinky v podnikání

Slyšeli jste už o odznaku Bronzového VPA?

Novinky v podnikání

Bronzovým odznakem se oceňují VPA, kteří budují stabilní podnikání pro budoucnost. Podívejte se na možnosti kvalifikace!

více
© Getty Images

Jak VPA využívají výhod programu Core plus+.

Novinky v podnikání

Podívejme se na italské VPA.

více
© iStockphoto

Ještě lepší podnikání

Novinky v podnikání

Ještě nikdy nebyla příhodnější doba k budování Amway podnikání.

více
 • Inês Correia

  Portugalsko , Zakladatelský Smaragdový VPA

  Jak kdysi řekl Anxo Perez: Neobdivujte úspěch, ale tvrdou práci. Tento úspěch je výsledkem dlouholeté vytrvalosti a důslednosti a také upevňování našeho vedoucího postavení. Je to také důsledek neustálého přetváření a přizpůsobování, které jsou v dnešní době tak důležité. Nejlepší úroda je vždy výsledkem mnoha faktorů: osiva, půdy, klimatu a počasí. V našem podnikání máme pod kontrolou osivo (naše činy), půdu (trh a náš tým), klima (prostředí, které vytváříme) a počasí (řešení, se kterými přicházíme, abychom překonali obtíže). Příslib svobody v tomto podnikání se naplní, když budeme rozsévat s láskou!

  více
 • Alina Mihaela a Eugen CORDUNEANU

  Rumunsko , Zakladatelský Smaragdový VPA

  Než jsme začali podnikat s Amway, měli jsme tradiční, prosperující firmu, kterou jsme vybudovali úplně od základů.

  více
 • Daniela Cristina a Vasile STRUGARIU

  Rumunsko , Zakladatelský Smaragdový VPA

  Když jsem se poprvé dozvěděla o Amway, pracovala jsem jako učitelka a můj manžel pracoval v zahraničí.

  více
 • VÁGYI JENŐ JAMES

  Maďarsko , Korunní VPA

  James Jenő Vágyi – Příběh Korunního VPA – Amagram

  více
 • Roman a Gita Hassmannovi

  Česká republika , Dvojitý Diamantový VPA

  Při pohledu na uplynulý rok cítíme obrovskou vděčnost. Dosažení úrovně dvojitého diamanta je pro nás důležitým mezníkem na cestě k úspěchu. Děkujeme našim uplinům a kamarádům Davidovi a Kristin. Spolu s rodinou Dextera Yagera nám pětadvacet let pomáhají rozvíjet příležitost, která nám změnila život a pomohla splnit nespočet snů, jež jsme si stanovili. Vážíme si přátelství a důvěry, které nám stále prokazují. Naučili nás, že v týmové práci je obrovská síla. Budete-li chytře skládat síly s dalšími schopnými lidmi, můžete dosáhnout více než jednotlivci. Žádný člověk nemůže vyvinout takové úsilí jako opravdový tým. Především nás však naučili, jak budovat byznys s obrovským a vášnivým srdcem. Nesmírně oceňujeme podporu a pomoc společnosti Amway a paní generální ředitelky Ildiko Dikošové. Máte-li sen, mentora, pozitivní postoj, špičkový školící systém a silné spojenectví s firmou, která je světovou jedničkou, fšechno je možný. Není způsob, jak vyjádřit naši vděčnost za vše, co jste pro nás udělali.

  více
 • IBOLYA a DR. GYÖRGY VAJDOVI

  Maďarsko , Smaragdový VPA

  György pracuje jako gynekolog, vysokoškolský učitel a soudní znalec. Ibolya je epidemioložkou v oblasti veřejného zdraví, 33 let pracovala ve státní správě.

  více
 • Elizabeth BALLA a Robert COZAK

  Rumunsko , Smaragdový VPA

  „Nesnažte se být úspěšní, raději buďte prospěšní.“ To je jedna z nejdůležitějších myšlenek, které zanechal příštím generacím A. Einstein.

  více
 • Mariana a Marius Titus BOTEZATU

  Rumunsko , Smaragdový VPA

  S podnikáním Amway jsme začali v době, kdy jsme hledali něco, co by vyhovovalo našim představám o budoucnosti.

  více
 • Eva a Hans Nussholdovi

  Rakousko , Zakladatelský Korunní Velvyslanecký VPA

  Noví Zakladatelští korunní velvyslanečtí VPA

  více
 • Yasemin a Musa ULUDAĞOVI

  Turecko , Diamantový VPA

  Diamant je jeden z nejdražších kamenů na světě. Je ale výsledkem dlouhého procesu... procesu, při kterém diamant vzniká z obyčejného uhlí. Označení klasifikační úrovně „Diamantový VPA“ odpovídá usilovné práci a námaze, kterých je k jejímu dosažení třeba. Má velice důležité poslání, protože VPA při jejím dosahování musí projít mnoha fázemi.

  více

Regionální Diamantová konference 2022 ve Skotsku

Videonahrávky

Skotsko je proslulé svou krásou, pohostinností a pevnými tradicemi a může nabídnout téměř vše – totéž platí i pro naši Evropskou diamantovou konferenci 2022! Nemůžeme se dočkat, až se tam s Vámi setkáme a budeme společně sdílet skotský temperament

více

Slyšeli jste už o odznaku Bronzového VPA?

Novinky v podnikání

Bronzovým odznakem se oceňují VPA, kteří budují stabilní podnikání pro budoucnost. Podívejte se na možnosti kvalifikace!

více
NAČÍST VÍCE

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím