ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Novinky v podnikání

Předávejte správná sdělení

Novinky v podnikání

Základy SDK – co je v rámci digitální obchodní komunikace povoleno a co je zakázáno

více
© Shutterstock

Přivítejte budoucnost

Novinky v podnikání

Jak maximálně využít novou aplikaci Amway Mobile

více
 • Bodo Scheel a Peggy Bach

  Německo , Ředitelský diamantový VPA

  Automechanik a úřednice

  více
 • Rumunsko , Zakladatelský diamantový VPA

  více
 • Riina Juhansonová

  Polsko , Smaragdový VPA

  Dříve jsem pracovala jako manažerka prodeje a marketingu ve velkoobchodě. Když jsem v podnikání Amway začínala, hlavní příjmy mi plynuly od rodinných příslušníků a přátel. Do budování podnikání jsem se navíc pustila, když jsem měla dvě dospívající děti. Díky lyžování a cyklistickým maratonům jsem získala duševní odolnost a odhodlání žít co nejlépe. Nedokázala jsem si představit, že dalších 50 let strávím v dřívější práci. Díky podnikání Amway mohu trávit více času s rodinou a vnukem a také se více věnovat vlastním koníčkům.

  více
 • Urszula a Wojciech Cesarzovi

  Polsko , Zakladatelský smaragdový VPA

  Žijeme blízko Gdaňsku a jsme právníci. Wojtek dříve pracoval jako policista a Ursula řídila vlastní společnost. Díky našim profesím jsme se často setkávali s tou méně příjemnou stránkou života. Vždy jsme ale věřili, že existují příležitosti, díky kterým je život radostnější a které nám umožní prožít ho opravdu společně. Podnikání Amway je cestou k našim nesplněným snům. Máme dvě děti a nejdůležitější pro nás je, aby nás považovaly za spokojené a sebevědomé průvodce životem. Podnikání budujeme s našimi partnery a přáteli. Po cestě k úspěchu jdeme společně!

  více
 • ČÍŽKOVI Lenka a Jindřich

  Česká republika , Zakladatelský smaragdový VPA

  Díky podnikání s firmou Amway je každý schopen žít život podle svých představ, pokud přijme osobní zodpovědnost za svůj úspěch a řídí se radami lidí, kteří mu věří a mají zájem na jeho úspěchu. Děláme vše proto, abychom naplnili naděje a víru, kterou do nás vložila sponzorská linie a zejména naši sponzoři a mentoři, zakladatelští smaragdoví VPA Alice a Roman Čížkovi.

  více
 • Ilona Priedniecová a Normunds Priednieks

  Polsko , Smaragdový VPA

  Než jsme začali podnikat s Amway, řídila Ilona svou vlastní společnost a já pracoval ve veřejné správě.

  více
 • Tea Rusjanová

  Slovinsko , Smaragdový VPA

  Podnikání Amway jsem začala budovat, když mi bylo 23 let. Příležitosti, které Amway nabízí, jsou mnohem úžasnější než v obyčejném zaměstnání, takže ve 24 letech jsem se rozhodla pracovat pouze na sebe. Získala jsem tak neocenitelnou svobodu sama rozhodovat o svém čase.

  více
 • Yasemin a Musa ULUDAĞOVI

  Turecko , Diamantový VPA

  Diamant je jeden z nejdražších kamenů na světě. Je ale výsledkem dlouhého procesu... procesu, při kterém diamant vzniká z obyčejného uhlí. Označení klasifikační úrovně „Diamantový VPA“ odpovídá usilovné práci a námaze, kterých je k jejímu dosažení třeba. Má velice důležité poslání, protože VPA při jejím dosahování musí projít mnoha fázemi.

  více
NAČÍST VÍCE

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím