Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vše o AMAGRAMU

Zajišťujeme dva komunikační kanály, kde najdete novinky o značkách a výrobcích Amway, speciální nabídky a také klíčové informace ze světa podnikání.

Zpravodaj myAmway

Zkontrolujte si svou e-mailovou schránku, zda Vám přišel měsíční zpravodaj myAmway – každý VPA a zákazník s platnou jedinečnou e-mailovou adresou se dozví, kdy jsou v online časopisu AMAGRAM k dispozici nejnovější relevantní a zajímavé články, stejně jako i další témata, která by Vás mohla zajímat na internetových stránkách Amway nebo na sociálních sítích.

Pravidelné zasílání zpravodaje myAmway představuje ale jen jeden způsob, jak získat přístup k AMAGRAMU Onlinena notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu. Po přihlášení jsou navíc k dispozici odkazy na internetových stránkách společnosti Amway a jednotlivé články inzerujeme i na Facebooku Amway Europe. Internetové stránky AMAGRAMU Online si můžete také jednoduše přidat do záložek.

Internetové stránky AMAGRAMU Online

Nechejte se AMAGRAMEM inspirovat při výběru z široké škály značek a vysoce kvalitních výrobků Amway. VPA se mohou dozvědět o jedinečných prodejních argumentech, speciálních akcích a nabídkách – nebo získat tipy na budování svého podnikání Amway.

AMAGRAM vychází od roku 2010 a zatím jsme vytvořili více než 500* originálních článků pro 25 různých trhů, na kterých Amway působí. Články jsou nabité podrobnými informacemi o výrobcích Amway, které si můžete okamžitě zakoupit. Jsou propojeny s digitálními nástroji a literaturou Amway, najdete v nich interaktivní hry*, rady a fascinující příběhy, které Vás pobaví a o které se můžete podělit s ostatními.

Podělte se o užitečné články nebo informace o speciálních nabídkách se svými přáteli nebo v rámci své obchodní skupiny na sociálních sítích či e-mailem, využijte naše tipy k vlastnímu používání výrobků nebo obohaťte své prezentace pro zákazníky a potenciální zájemce – to vše pomocí několika jednoduchých kliknutí.

*závisí na trhu

Jak se pohybovat na stránce

Svět výrobků se skládá ze tří hlavních částí

  1. Výživa a životní styl
    Články a informace týkající se vitaminových výrobků a dalších doplňků stravy a podpory pro udržení aktivního životního stylu.

  2. Krása
    Uvedení nových výrobků na trh, články a tipy na používání výrobků péče o pleť a dekorativní kosmetiky, osobní péče, včetně výrobků péče o tělo a do koupele, pro ústní hygienu, péči o vlasy a pánské kosmetiky.

  3. Domácnost
    Články a rady o tom, jak domácnost zbavit nečistot a kontaminantů pomocí specializovaných zařízení a výrobků pro domácnost. A s pomocí našich špičkových nástrojů můžete vyzkoušet naše recepty.

Do části Novinky v podnikání mají přístup pouze registrovaní Vlastníci podnikání Amway (VPA). Po přihlášení v pravé horní části stránky budete moci číst aktuální informace o podnikání Amway, o odměnách a motivačních programech. Získáte rovněž přístup k obchodní literatuře, příležitostem ke vzdělávání a zajímavým akcím.

Prohlédněte si všechny kvalifikované VPA za uplynulé měsíce a roky. Až do roku 2011!

Přečtěte si nového průvodce kvalifikačními úrovněmi a zjistěte, co musíte udělat, abyste v podnikání Amway postoupili na další úroveň.

Vychutnejte si zábavné a poučné videonahrávky, které jsme vytvořili nebo zveřejnili v AMAGRAMU v části Videonahrávky .

S pomocí rozevírací nabídky s vlaječkou v pravém horním rohu stránky můžete navštívit internetové stránky AMAGRAMU určené pro jiný trh:

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím