Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vše o AMAGRAMU

Zajišťujeme dva komunikační kanály, kde najdete novinky o značkách a výrobcích Amway, speciální nabídky a také klíčové informace ze světa podnikání.

Každý měsíc si nechejte zasílat zpravodaj myAmway a čtěte nejnovější články na internetových stránkách AMAGRAMU Online. Pomohou Vám zůstat v obraze a podpoří tak Vaše podnikání Amway.

Zpravodaj myAmway

Každý měsíc si vždy 20. v e-mailu zkontrolujte, zda Vám do doručené pošty dorazil zpravodaj myAmway. Všichni VPA s platnou a jedinečnou e-mailovou adresou se dozví, kdy na internetových stránkách AMAGRAMU Online zveřejníme nejnovější relevantní a zajímavé články. Najdou zde i další témata, která by je mohla na internetových stránkách Amway nebo na sociálních sítích zajímat.

Nezapomeňte, že své preference můžete upravit. Vyberte si z hlavních kategorií a my Vám budeme zasílat pouze obsah, který je pro Vás relevantní.

Přihlaste se k odběru zpravodaje myAmway na internetových stránkách společnosti Amway. Stačí tři snadné kroky a my Vám jej začneme zasílat od následujícího čísla:

 1. Přihlaste se, najeďte myší na nabídku Moje kancelář a v části Můj účet vyberte položku Osobní a kontaktní údaje.

 2. Zadejte svou jedinečnou e-mailovou adresu.

 3. V části Nastavení marketingové komunikace zvolte své preference pro oblasti Krása, Výživa a životní styl, Domácnost a Obchodní informace. Stačí kliknout na „Změnit“. Ve výchozím nastavení jsou všechny čtyři kategorie vybrané.

Pravidelné zasílání zpravodaje myAmway představuje ale jen jeden způsob, jak získat přístup k AMAGRAMU Onlinena notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu. Po přihlášení jsou navíc k dispozici odkazy na internetových stránkách společnosti Amway a jednotlivé články inzerujeme i na Facebooku Amway Europe. Internetové stránky AMAGRAMU Online si můžete také jednoduše přidat do záložek.

Internetové stránky AMAGRAMU Online

Nechejte se AMAGRAMEM inspirovat při výběru z široké škály značek a vysoce kvalitních výrobků Amway. Zjistěte více o jejich jedinečných prodejních bodech, propagačních akcích a speciálních nabídkách. Nebo si přečtěte rady o budování podnikání Amway.

AMAGRAM vychází od roku 2010 a zatím jsme vytvořili více než 400* originálních článků pro 27 různých trhů, na kterých Amway působí. Články jsou nabité podrobnými informacemi o výrobcích Amway, které si můžete okamžitě zakoupit. Jsou propojeny s digitálními nástroji a literaturou Amway, najdete v nich interaktivní hry*, rady a fascinující příběhy, které Vás pobaví a o které se můžete podělit s ostatními.

Sdílejte užitečné články nebo propagační informace se svými známými, potenciálními zájemci o podnikání nebo se svou podnikatelskou skupinou na sociálních sítích nebo e-mailem. S pomocí našich rad budete výrobky sami lépe používat a vylepšíte i ukázky, které pořádáte pro zákazníky nebo potenciální zájemce o podnikání. Stačí jen párkrát kliknout.

*závisí na trhu

Jak se pohybovat na stránce

Svět výrobků se skládá ze tří hlavních částí

 1. Výživa a životní styl
  Články a informace o vitaminech a dalších doplňcích stravy, rady ohledně bezpečného a úspěšného řízení hmotnosti a podpora aktivního životního stylu.

 2. Krása
  Výrobky nově uváděné na trh, články a tipy ohledně nanášení péče o pleť a dekorativní kosmetiky, péče o tělo včetně přípravků do koupele, ústní hygieny, péče o vlasy a péče o pleť pro muže. Najdete zde i informace o vybraných parfémech.

 3. Domácnost
  Články a rady o tom, jak domácnost zbavit nečistot a kontaminantů pomocí specializovaných zařízení a výrobků pro domácnost. A s pomocí našich špičkových nástrojů můžete vyzkoušet naše recepty.

Do části Novinky v podnikání mají přístup pouze registrovaní Vlastníci podnikání Amway (VPA). Po přihlášení v pravé horní části stránky budete moci číst aktuální informace o podnikání Amway, o odměnách a motivačních programech. Získáte rovněž přístup k obchodní literatuře, příležitostem ke vzdělávání a zajímavým akcím.

Prohlédněte si všechny kvalifikované VPA za uplynulé měsíce a roky. Až do roku 2011!

Přečtěte si nového průvodce kvalifikačními úrovněmi a zjistěte, co musíte udělat, abyste v podnikání Amway postoupili na další úroveň.

Vychutnejte si zábavné a poučné videonahrávky, které jsme vytvořili nebo zveřejnili v AMAGRAMU v části Videonahrávky. Najdete zde i vzkazy od Douga a Steva a také upoutávky na nadcházející akce.

Ve spodní části AMAGRAMU Online najdete Centrum odkazů. Poskytuje rychlý přístup k mnoha sociálním sítím značek Amway a k Amway Academy.

S pomocí rozevírací nabídky s vlaječkou v pravém horním rohu stránky můžete navštívit internetové stránky AMAGRAMU určené pro jiný trh:

Značky Amway, které najdete v AMAGRAMU

bodykey by NUTRILITE™

Odhalte svůj typ postavy a naplánujte si vlastní individuální program pro řízení hmotnosti. Pomohou Vám výrobky a literatura, které jsme pro Vás vytvořili.

NUTRILITE™

Stravujte se vyváženě a žijte zdravěji. Zaplňte mezery ve výživě a překonejte obtížná období s pomocí doplňků stravy od spolehlivé značky NUTRILITE.

TRUVIVITY by NUTRILITE™

Podpořte svou přirozenou krásu zevnitř i zvenčí s pomocí nutrikosmetiky, speciálních doplňků stravy a nápoje na podporu krásy.

ARTISTRY™

Tato prémiová kosmetická značka řeší jedinečné potřeby Vaší pleti silou přírody a nejmodernější vědy. Jednotlivé řady obsahují výrobky proti stárnutí pleti, pro hydrataci, ochranu a také pro mladší pleť. ARTISTRY Dekorativní kosmetika a doplňky Vám pomohou vykouzlit jakékoli líčení pro každou příležitost.

AMWAY HOME™

Tyto vysoce účinné výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí i k Vaší domácnosti. Pomohou Vám udržet prádlo svěží, nádobí čisté a povrchy lesklé.

iCook™

Toto špičkové nádobí Vám pomůže šetřit čas i energii v domácnosti a sníží množství tuku používaného při přípravě jídel. Ze sad značky iCook si vybere každá domácnost!

eSpring™

Tento systém na úpravu pitné vody odstraňuje 99,99 % potenciálně škodlivých látek, které se mohou běžně nacházet v kohoutkové vodě.

Parfémy značky AMWAY™

Exkluzivní parfémy pro ženy i muže. Vyjádřete svou náladu a individuální styl a zachyťte esenci své jedinečné osobnosti.

SATINIQUE™

Inovativní prémiová značka péče o vlasy nabízí komplexní režim pro všechny problémy a typy vlasů.

G&H™

Značka G&H nabízí širokou škálu výrobků péče o tělo, které splňují potřeby všech členů rodiny.

GLISTER™

Výrobky GLISTER™ Péče o ústní dutinu zajišťují celé rodině aktivní ochranu. Všichni se tak budou moci krásně a šťastně smát každý den.

HYMM™

Komplexní péče při holení. Řada výrobků k tvarování vousů a péči o pleť. Vaše pleť zůstane v dokonalé kondici, takže holení bude ještě pohodlnější.

XS™

Nápoje XS™ Power Drink podpoří Vaše tělo účinným množstvím vitaminů B, které zajišťují dlouhodobý přísun energie. Novější složení je dokonce bez kofeinu a taurinu!

Doplňky stravy XS Sports Nutrition obsahují speciální složky, které Vám pomohou osvěžit tělo a zajistit a dobít energii. To vše před, během i po tréninzích.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím